reklama

Sztuka mówienia Nie z czystym sumieniem

reklama
Sztuka mówienia Nie z czystym sumieniem
Anna Hady Tutoring
Royal Wilanów ul. Klimczaka 1, Warszawa
Kiedy: 2019-04-15
Czas trwania: 10:00 - 12:00
Koszt wstępu: 100 zł

Zajmiemy się komunikowaniem granic poprzez jasno wypowiadane „Nie”, co pozwala na budowanie relacji pełnej szacunku dla siebie i innych.

Dzisiejsi rodzice stoją przed wyzwaniem odnalezienia własnego stylu rodzicielstwa. Można go odnaleźć tylko wewnątrz siebie, w odniesieniu do osobistych wartości i granic. Duński terapeuta i autor popularnych książek Jesper Juul, stwierdził, że sama miłość którą czujemy do swoich dzieci nie ma znaczenia dopóki nie nauczymy się przekuwać jej na zachowanie pełne miłości.
Podejście Juul’a nie oferuje żadnej metody kilku kroków czy skutecznych narzędzi radzenia sobie z dziećmi. Określa natomiast wartości kluczowe do tworzenia zdrowych relacji w rodzinie, czyli: równa godność, integralność, autentyczność i odpowiedzialność. Dzięki temu życie rodzinne staje się bardziej wartościowe a rodzice unikają chaotycznego błądzenia od konfliktu do konfliktu czy desperackiego szukania szybkich rozwiązań.

Prowadzenie: Anna Hady - trener Familylab, tutor.
Koszt udziału w 1 seminarium - 120zł/os.
Koszt za cykl 3 spotkań - 300zł za osobę.

Więcej informacji i zapisy:
anna.hady@annahady.pl
https://www.facebook.com/AnnaHadyTutoring/posts/558229994668738

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
6.2km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM