reklama

Poznaj Elmera! Popołudnie literackie dla dzieci 2+

reklama
Poznaj Elmera! Popołudnie literackie dla dzieci 2+
Kluboksięgarnia Badet Wilanów
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2019-04-16
Czas trwania: 17:30 - 18:30
Koszt wstępu: 30 zł

16 kwietnia, we wtorek o godz. 17.30 przywitamy kolorowego słonia w kratkę, czyli kochanego przez dzieci Elmera, bohatera klasycznej serii książek, który obchodzi w tym roku 30 urodziny.
Zrobimy sobie wielobarwne, balonowe trąby. Ozdobimy słonie tak, aby każdy był zupełnie inny. Rozwiążemy zwierzakowe zagadki i zamienimy naszą salę w kolorową dżunglę, w której jest miejsce dla wszystkich zwierząt.
Co wtorek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci 2+, wraz z opiekunami, na popołudnia literacko-artystyczne z ich ukochanymi bohaterami literackimi czy filmowymi. Zawsze czytamy książkę i prowadzimy wokół niej rozmaite działania artystyczne. Zajęcia dla dzieci od 2 lat. Wstęp: 11 punktów z badetowej karty stałego klienta lub 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł – na dwa dni przed imprezą. Dorośli gratis. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.
Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić bilet dla dziecka na zajęcia. Wyżej podajemy link do wygodnego zamówienia biletu.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
6.2km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM