reklama

Zabawy z Puciem

reklama
Zabawy z Puciem
Kluboksięgarnia Badet Wilanów
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2019-04-27
Czas trwania: 11:00 - 12:15
Koszt wstępu: 15 zł

27 kwietnia, w sobotę o godz. 11 zapraszamy znów dzieci 2+ i rodziców do wspólnej zabawy z Puciem. Poznamy najnowsze tomy z serii: „Co robi Pucio?” oraz „Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”, wydane przez Naszą Księgarnię.
To zajęcia powtórkowe, dla tych, którzy nie zmieścili się na pierwsze spotkanie z Puciem, z 4.04.
Razem z bohaterem książeczek będziemy naśladować dźwięki znane z naszego najbliższego otoczenia, a także stroić miny, dmuchać, puszczać bańki i poznawać rozmaite zabawy wspierające rozwój mowy dziecka. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia pobawimy się także puciowymi puzzlami. A podczas warsztatów plastycznych wykonamy kukiełki, które jeszcze bardziej zachęcą dzieci do nauki mówienia.
Zajęcia dla dzieci od lat 2, wraz z dorosłymi opiekunami.
Aby zarezerwować miejsce, trzeba wykupić wstęp dla dziecka, dorośli gratis. Cena: 11 punktów z karty stałego klienta albo bilet: do czwartku, 25.04: 10 zł od dziecka, od piątku do dnia zajęć: 15 zł.
BRAK WOLNYCH MIEJSC - planujemy kolejne zajęcia z Puciem w maju!
Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.1km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM