reklama

Sensoranki w Polanie!

reklama
Sensoranki w Polanie!
Polana Wilanów
ul. Klimczaka 5 lokal 81, Warszawa
Kiedy: 2019-05-15
Czas trwania: 10:00 - 10:45
Koszt wstępu: 40 zł

Zajęcia ogólnorozwojowe stworzone dla dzieci od 10 miesiąca do 2 lat. Odbywają się w środy o godzinie 10:00 i trwają 45 minut.

Będziemy się brudzić, chlapać, turlać po podłodze, gilgotać i znajdziemy w tym wszystkim sens.

Zajęcia to możliwość wielozmysłowego poznania i doświadczania świata, a dla rodziców inspiracja do wspólnej zabawy w domu. Podczas zajęć korzystamy z ogólnie dostępnych przedmiotów zmieniając jest w najbardziej edukacyjne zabawki. Podczas zajęć kierujemy się zasadą „mogę, nie muszę”, każdy uczestniczy w miarę swoich potrzeb i możliwości, bazujemy na sprawdzonych pomysłach i czerpiemy inspirację z pedagogiki Marii Montessori i Froebla, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej, metody aktywnego słuchania muzyki, sensoplatyki, zabaw fundamentalnych, dziecięcej matematyki i wielu innych,odkrywamy świat z pomocą wszystkich zmysłów: oglądamy, dotykamy, smakujemy, słuchamy, mówimy i śpiewamy, wykorzystujemy najbardziej edukacyjną i bezpieczną zabawkę świata – kreatywnego rodzica, wymieniamy poglądy i doświadczenia na temat wychowania i opieki nad naszymi pociechami.

Liczba miejsc jest ograniczona- obowiązują zapisy!

Zapisy na zajęcia:
Adres: ul. Klimczaka 5 lokal 81
Telefon: 666-266-258
Mail: kontakt@polana-wilanow.pl

Koszt uczestnictwa:
40 zł / wejście jednorazowe
130 zł / karnet na 4 wejścia, ważny 6 tygodni od daty zakupu

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.1km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM