reklama

Warsztaty dla dzieci do 3 lat | park wilanowski

reklama
Warsztaty dla dzieci do 3 lat | park wilanowski
ul. Kostki Potockiego 10/16, Warszawa
Kiedy: 2019-08-29
Czas trwania: 11:00 - 14:00
Koszt wstępu: Wstęp wolny

Najmłodszych gości ogrodów, dzieci w wieku do 3 lat, wraz z opiekunami zapraszamy do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu!

Tematem przewodnim spotkań będą: warzywa, owoce i kwiaty, a także zwierzęta, które można spotkać w ogrodzie. Na warsztatach maluchy poznają: nietoperza, kreta, dżdżownicę, motyla, słoneczniki. „Ugotują” filcową zupę z filcowych warzyw, które wspólnie zbierzemy z filcowej grządki, a także… wcielą się w role mieszkańców ogrodów, uczestnicząc w różnych grach i zabawach.

Rodzice, dziadkowie i opiekunowie dzieci będą mogli nie tylko współuczestniczyć w aktywnościach dla maluchów, lecz także poznać dużo ciekawostek ze świata przyrody oraz dowiedzieć się, jak niegdyś wyglądały wilanowskie ogrody i czym charakteryzowała się barokowa kuchnia.

ODBIORCY: dzieci w wieku do 3 lat z opiekunami
MIEJSCE: park wilanowski | namiot edukacyjny przy Górze Bachusa (należy obejść pałac i za Ogrodem Różanym skręcić w lewo)
TERMINY: 30 maja, 27 czerwca, 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, godz. 11.00–14.00 | można dołączyć w dowolnym momencie

WSTĘP WOLNY

KONTAKT
Julia Dobrzańska
m: jdobrzanska@muzeum-wilanow.pl
t: 22 544 28 64reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

9°C
0.5km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama