reklama

Zawady Podróżują - Tadeusz Chudecki

reklama
Zawady Podróżują - Tadeusz Chudecki
Filia CKW na Zawadach
plac Vogla 62, Warszawa
Kiedy: 2019-06-13
Czas trwania: 19:15 - 20:30
Koszt wstępu: bezpłatne

Witajcie !

Podróżowaliśmy w tym roku bardzo dużo. Nasze comiesięczne spotkania zgromadziły ciekawych świata ludzi. Z nieznajomych i anonimowych sąsiadów, staliśmy się znajomymi :) Odwiedziliśmy niezwykłe miejsca, jedliśmy pyszne rzeczy, przychodziły całe rodziny. I taki był nasz cel :) Dziękuję Wam, że byliście !

Przed nami ostatnie spotkanie przed wakacjami. I gość specjalny - bardzo miły gość, zawsze uśmiechnięty, otwarty, jakby był naszym sąsiadem:) To Tadeusz Chudecki - aktor i wielki pasjonat podróży. Przyjdźcie koniecznie go posłuchać. A to zaproszenie od samego Pana Tadeusza:

"Moją pasją jest nie tylko ukochany zawód ale przede wszystkim podróżowanie. Odwiedziłem 140 krajów a podróż do następnych mam w planach. Kocham Europę i Azję ale najbardziej kocham wyszukiwanie tanich biletów umożliwiających mi dotarcie do najdalszych zakątków świata. Przyłaczcie się do mnie!".

Przyłączycie się? Będzie o tanim podróżowaniu ale będzie też o ukochanej przez niego Azji. Będą zdjęcia, opowieści, będzie można kupić którąś z podróżniczych książek Pana Tadeusza.

I jestem przekonana, że będzie bardzo wesoło i ciekawie.

Do zobaczenia ! Ania 

www.facebook.com/events/309877076622395/

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

20°C
2.1km/h
1027hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM