reklama

Power Mama w Polanie

reklama
Power Mama w Polanie
Polana
ul. Klimczaka 5/81, Warszawa
Kiedy: 2019-06-27
Czas trwania: 14:30 - 15:30
Koszt wstępu: 50 zł

Zajęcia fitness dla mam z dziećmi.

Odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki o godzinie 14:30 do godziny 15:30!
Trwają 60 minut.

Zajęcia fitness, dla kobiet z dziećmi to szansa na aktywność fizyczną mamy w towarzystwie swojego niemowlaka. To sposób na powrót do formy w czasie urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego. Trening sportowy jest okazją do połączenia relaksu i zabawy poprawiającej humor z wysiłkiem fizycznym, który poprawia kondycję i wygląd sylwetki. Wspólne zajęcia umożliwiają zwiększenie więzi pomiędzy rodzicem, a dzieckiem oraz nawiązanie nowych relacji z pozostałymi uczestnikami treningu. Mamy rozmawiając ze sobą na zajęciach mają szansę na podzielenie się radami, sugestiami, historiami z życia. Power Mama łączy w sobie elementy zajęć TBT, FB, ABT, treningu funkcjonalnego oraz strechingu. Ćwiczenia odbywają się w tempie niezagrażającym maluszkom, przy odpowiednio dobranej muzyce.

Zajęcia prowadzi Krawczyk Ewelina Fit - certyfikowany instruktor fitness i trener personalny, kobieta petarda, która zmotywuje każdego do ćwiczeń i dbania o sylwetkę i zdrowy styl życia! 

www.facebook.com/events/1331516697000897/reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

27°C
2.6km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM