reklama

2. Bieg Czas Na Wzrok

reklama
2. Bieg Czas Na Wzrok
Plaża Wilanów
Róg Wilanowskiej i Przyczółkowej, Warszawa
Kiedy: 2019-10-12
Czas trwania: 09:00 - 16:00
Koszt wstępu: 29-59 zł

Drodzy!

Już w październiku ponownie pokonamy 5 km w szczytnym celu! W tym roku biegniemy dla poprawy wzroku podopiecznych SOS Wioski Dziecięce i dzieci z rodzin zastępczych.

1 uczestnik = 1 para okularów korekcyjnych dla dziecka

Bądźcie z nami 12 października w okolicy Plaży Wilanów! Powiedzcie o nas swoim Bliskim i Znajomym i zarejestrujcie się wspólnie na bieg! Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie www.bieg.czasnawzrok.pl

Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji rodzinnych – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy będzie mógł poddać się bezpłatnemu badaniu przesiewowemu wzroku. Z myślą o rodzinach, Organizatorzy zadbają także o przygotowanie strefy rekreacji z animacjami dla najmłodszych, strefy gastro oraz strefy chill out. Dzieci będą mogły również wziąć udział w towarzyszącym imprezie Biegu Dla Dzieci w czterech kategoriach wiekowych (5-7 lat, 7-9 lat, 9-13 lat oraz 13-15 lat), na czterech dystansach: 50 m, 150 m, 200 m oraz 300 m.

Po wręczeniu nagród najlepszym biegaczom odbędzie się również występ Magda Bereda – jednej z najpopularniejszych śpiewających YouTuberek – oraz koncert zespołu Future Folk!!!

To co, widzimy się 12 października na linii startu? Liczymy na Was i będziemy wdzięczni za udostępnianie wydarzenia swoim Znajomym-Biegaczom! 

Pomysłodawcą oraz Organizatorem 2. Biegu Czas Na Wzrok jest Grupa Essilor Polska – lider w produkcji rozwiązań korygujących wzrok, reprezentowana przez firmy optyczne: Essilor Polonia, JZO - Polski Ekspert Optyczny, JAI KUDO Polska oraz Essilor Optical Laboratory Poland. Sponsorem Głównym wydarzenia jest firma Bausch + Lomb Polska. Partnerem Miasteczka Biegowego jest Urząd Dzielnicy Wilanów.  

www.facebook.com/events/290368498479703/reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
3.1km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama