reklama

XI Triathlon Warszawski

reklama
XI Triathlon Warszawski
Park Kultury w Powsinie
ul. Maślaków 1, Warszawa
Kiedy: 2019-09-14
Czas trwania: 09:00 - 16:00
Koszt wstępu: bezpłatne

XI Triathlon Warszawski – Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie i Aquathlonie
Pływamy, biegamy, jeździmy na rowerze – przygotowania do XI Triathlonu Warszawskiego czas zacząć !

Za niespełna miesiąc startuje jedna naszych ulubionych imprez. 14 września 2019 rozpoczyna się XI Triathlon Warszawski organizowany wspólnie przez UCSiR, Park Kultury w Powsinie oraz UKS G8.
Przypominamy: 400 metrów pływania, 10 km rowerem oraz 3 km biegu – to dystanse, z którymi zmierzą się uczestnicy imprezy X TRIATHLON WARSZAWSKI – OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W TRIATHLONIE I AQUATLONIE pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.
Impreza ta odznacza się bardzo amatorską i rodzinną formułą zawodów – nietypową, bo konkurencja pływacka rozgrywana jest na pływalni. Ponadto każdego roku przy okazji zmagań w triathlonie, zostanie zorganizowany także Aquatlon (200 metrów pływania, 1000 metrów biegu), skierowany jedynie do dzieci oraz Triatlon Rodzinny – konkurencja sztafetowa dla rodzin. W poprzednich latach brało w niej udział 20 rodzin, dlatego mamy nadzieję, na kolejne rekordy frekwencyjne, ponieważ co roku tych osób nam przybywa – a to niezmiernie cieszy. W tym roku przygotowaliśmy 200 pakietów startowych.
Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz ze współorganizatorami: Parkiem Kultury w Powsinie oraz Uczniowskim Klubem Sportowym G8, zachęcają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do wspólnej zabawy.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników nagrody, medale i trofea. Po zakończonej rywalizacji na wspólne biesiadowanie zaprasza partner tegorocznej edycji triathlonu Restauracja Powsin. Uczestnicy będą mogli zregenerować siły przy posiłku z grilla. Warto zapisać się już dziś.

Zapisy trwają do 12 września do godz. 15:00.
Do zobaczenia !!!

Linki odsyłające do formularzy, które są dostępne także na stronie www.ucsir.pl

https://www.ucsir.pl/…/XI…/REGULAMIN_-_XI_TRIATHLON_2019.pdf

https://www.ucsir.pl/…/FORMULARZ_ZG%C5%81OSZENIOWY_-_2019.d…

https://www.ucsir.pl/…/FORMULARZ_ZG%C5%81OSZENIOWY_-_RODZIN… reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

6°C
4.6km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama