reklama

Otwarcie MAMA MIA Concept Store!

reklama
Otwarcie MAMA MIA Concept Store!
Royal Wilanów
ul. Klimczaka 1, Warszawa
Kiedy: 2019-11-09
Czas trwania: 11:00 - 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

MAMA MIA Concept Store
Otwarcie 9 listopada w Royal Wilanów!!!

Przypadkowość jest tu nieobecna, za tym wyjątkowym miejscem kryje się koncept - myśl przewodnia, która wyznacza kierunek i skupia się na tym, co niecodzienne, piękne.

Mama Mia Concept Store, butikowe miejsce, w którym epicentrum stanowią inspirujące wybory, zbiór westchnień, zachwytów, którymi chcemy się dzielić.
Prêt-à-porter – Dolly by le Petit Tom, ponadczasowe wzornictwo i kunsztowne projekty polskich projektantów – Agi Jensen design, Pausa, Aqademia, Glamoursy, stylowa odzież sportowa – Evokaii oraz Boles d' Olor - zapachy, które otulą Cię delikatnym aromatem i dopełnią Twój dom...

Wiemy, że zarówno wnętrza, jak i przedmioty, które nas otaczają, kiedy przekraczamy próg sklepu, restauracji, galerii, tworzą atmosferę, która sprawia, że nasze zmysły wyostrzają się, widzimy inaczej, obieramy w najczulszy sposób. Linie, kroje, symetria, wizja, z unoszącym się zapachem kawy, życzliwością i gotowością do wspólnego poszukiwania idealnej stylizacji, kolorystyki, czy też podarunku, który będzie czymś znacznie więcej niż kolejną rzeczą w szafie, będzie pięknie zapakowaną emocją, wzruszeniem, uczuciem…

Niezwykłe wyczucie piękna i wrażliwość na detale, znajomość potrzeb kobiet i dzieci, pozwoliły nam stworzyć miejsce, w którym mamy nadzieję, poczujesz się, jak u siebie, poczujesz się jak w domu.

MAMA MIA CONCEPT STORE
Otwarcie 9 listopada w Royal Wilanów!!!
ul. Klimczaka 1
02-797 Warszawa reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

3°C
9.3km/h
1021hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama