reklama

Miejsca - Inne

Kids Coder Lab

reklama
Kids Coder Lab
adres ul. Hlonda 10 U9, Warszawa
godz. otw. od poniedziałku do niedzieli zgodnie z harmonogramem zajęć
www www.kidscoderlab.pl
e-mail info@kidscoderlab.pl
tel. 507 790 762

 

Kids Coder Lab to szkoła programowania dla dzieci. Uczymy kodowania dzieci z klas 0-8. Na nasze dzieci czeka przyszłość, w której przynajmniej podstawowa biegłość w programowaniu będzie powszechnym wymaganiem. Umiejętność kodowania pomoże dzieciom poruszać się w świecie technologii IT bez przeszkód i stanie się przydatnym w ich życiu narzędziem oraz kluczem, który otworzy przed nimi nowe możliwości.

Nasze kursy dostępne są w podziale na grupy wiekowe oraz zainteresowania dzieci związane z programowaniem. Zajęcia prowadzimy w dwóch językach wykładowych do wyboru – w języku polskim i angielskim. Nasza siedziba przy ulicy Hlonda 10 jest dogodnie zlokalizowana w najbliższej okolicy szkół przy ulicach Ledóchowskiej i Hlonda. Dzieci z najmłodszych klas na życzenie rodziców odbieramy ze szkolnej świetlicy i odprowadzamy je z powrotem na świetlicę po skończonych zajęciach. Prowadzimy również zajęcia w wybranych szkołach partnerskich w Warszawie i w okolicach.

Na uczenie patrzymy holistycznie, szczególną wagę przywiązując do inkluzyjności, bo wychodzimy z założenia, że dzieci różnią się między sobą i uczą się w różnym tempie. Wierzymy, że każde dziecko może nauczyć się programowania, o ile rozwinie w sobie niezbędną do tego motywację i będzie czuło się bezpiecznie w miejscu nauki.
Skupiamy się na efektach nauki i dziecięcych osiągnięciach. Aby jak najlepiej dopasować proces nauczania do każdego dziecka, zachęcamy je do pracy we własnym tempie, dając im tym samym możliwość poznania własnych możliwości oraz motywując do uczenia się przez zabawę.

Nasze kursy są zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania i opierają się na licencjonowanych treściach opracowanych przez zawodowych nauczycieli i praktyków w dziedzinie programowania. Rodzice poznają podstawowe cele kursów i oczekiwane efekty nauki.
 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
2.06km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama