reklama

O nas

Mieszkamy w Miasteczku Wilanów od początku istnienia osiedla. W 2012 roku stworzyliśmy portal cowwilanowie.pl. Na bieżąco informujemy o wszystkim, co ważne, potrzebne i interesujące w naszej dzielnicy.

         Wilanów niesamowicie się rozwinął w ostatnich latach – każdego dnia pojawiają się nowe możliwości spędzania czasu, otwierają się ciekawe miejsca, ludzie organizują potrzebne inicjatywy. Nasz serwis nadąża za wszystkimi wydarzeniami, informacje są na bieżąco aktualizowane.        

W dobie mediów społecznościowych nie mogło zabraknąć naszej aktywności na Facebooku. Społeczność na fanpage’u Co w Wilanowie liczy już 12 tys. osób – polecamy najciekawsze wydarzenia, dyskutujemy z mieszkańcami, inicjujemy projekty lokalne.        

Nasze doświadczenie to realizacja od podstaw projektu internetowego, ale również kilkuletnia praca w agencjach reklamowych i działach marketingu. Prócz dostarczania informacji mieszkańcom Wilanowa chcemy oferować wsparcie przedsiębiorcom. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o zakres współpracy reklamowej. W miarę potrzeby doradzamy w zakresie promocji firm i produktów, pomagamy w opracowaniu grafiki i tekstu reklamy, angażujemy się we wspólne projekty.        

Zapraszamy do regularnego odwiedzania portalu cowwilanowie.pl i do kontaktu w sprawie szerokich możliwości reklamowych, które udostępniamy.

 

Zespół cowwilanowie.pl

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama