reklama

Miejsca - Szkoły językowe

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola

reklama
Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola
adres ul. Hlonda 2 m 93, Warszawa
godz. otw. 15.00-19.00, rano po uprzednim umówieniu spotkania
www www.salut-hola.com
e-mail wilanow@salut-hola.com
tel. 725 642 702

Centrum Języka Fracuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola to nie tylko kompletna oferta kursów języka francuskiego i hiszpańskiego na najwyższym poziomie. Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie wspólnie odkrywać będziemy francuską i hiszpańską kulturę, życie codzienne, obyczaje, kuchnię czy poczucie humoru.
Największą wagę przywiązujemy do jakości proponowanych przez nas zajęć. Mamy doskonałe przygotowanie metodyczne poparte wieloletnią. Bogate doświadczenie to jednak nie wszystko. Stąd nasze nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji… Pragniemy zaskakiwać siebie i słuchaczy. Uczymy tak, jak zawsze chciałyśmy, żeby nas uczono – Profesjonalnie, ale nigdy nudno!
Niezwykle starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów. Są to osoby z prawdziwą pasją uczenia, wyobraźnią i poczuciem humoru, zarówno natives, jak polscy, ale z doskonałą znajomością języka. Wszyscy ukończyli uprawniające do nauczania studia kierunkowe i przede wszystkim na bieżąco uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach metodycznych.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama