reklama

Miejsca - Szkoły

Akademia Muzyki - Warsaw Music Academy

reklama
Akademia Muzyki - Warsaw Music Academy
adres ul. Przyczółkowa 326, Warszawa
godz. otw. 9:00 - 21:00
www www.warsawmusicacademy.pl
e-mail biuro@warsawmusicacademy.pl
tel. 666 201 345

O Akademii

Warsaw Music Academy, to warszawska akademia muzyki, której celem jest rozwijanie pasji i zainteresowań muzycznych. W ofercie szkoły znajdują się indywidualne lekcje śpiewu, gry na instrumentach, a także zajęcia zespołowe i umuzykalniające. Warsaw Music Academy, to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych, którzy pragną spełniać swoje muzyczne marzenia. Program szkoły opracowany został na podstawie materiałów stosowanych przez renomowane amerykańskie uczelnie muzyczne.

Metody Nauczania
Warsaw Music Academy to pierwsza akademia muzyki łącząca polsko-amerykańskie metody nauczania. Dzięki współpracy z wybitnymi muzykami jazzowymi pochodzącymi z USA oraz doświadczeniu zdobytemu w renomowanym Instytucie Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, nasza szkoła stworzyła unikatowy program nauczania.

Oferta Warsaw Music Academy dedykowana jest zarówno dla osób zafascynowanych gatunkiem szerokopojętej muzyki rozrywkowej (jazz, pop, electro, rock), jak i klasycznej. Uczęszczając na wybrane zajęcia z gatunku muzyki popularnej uczeń zdobędzie umiejętności obejmujące zakres improwizacji, songwritingu, produkcji muzyki elektronicznej, samodzielnego akompaniamentu oraz performance’u. Podczas lekcji muzyki klasycznej zespół Warsaw Music Academy przekaże natomiast wiedzę z zakresu harmonii, teorii i historii muzyki. Dzięki naszym nowatorskim metodom nauczysz się w sposób świadomy wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyce.

Program naszej szkoły dostosowywany jest do każdego ucznia w sposób indywidualny. Słuchamy potrzeb naszych podopiecznych rozwijając ich wyobraźnię muzyczną. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży muzycznej pomożemy Ci w spełnieniu muzycznych marzeń!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama