reklama

Miejsca - Finanse

EFEKTA Biuro Rachunkowe

reklama
EFEKTA Biuro Rachunkowe
adres ul. Branickiego 10 lok. 46, Warszawa
godz. otw. poniedziałek-piątek 9.00-18.00
www www.efekta.waw.pl
e-mail biuro@efekta.waw.pl
tel. +48604501507

Biuro Rachunkowe EFEKTA S.C. specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu szeroko pojętej księgowości, a także kadr i płac.

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom profesjonalnej, kompleksowej obsługi rachunkowo – finansowej na najwyższym poziomie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych, jednoosobowych firm, jak i średnich przedsiębiorstw oraz dużych spółek. Z naszych usług od lat korzystają firmy o różnorodnych profilach działalności: handlowej, usługowej i produkcyjnej.

 

Nasz zespół składa się ze specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, na bieżąco aktualizujących swoją wiedzę z zakresu podatków, finansów i ubezpieczeń oraz prawa pracy. Posiadamy licencję Ministra Finansów, uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg oraz pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

 

O sukcesie naszego biura decydują: bogate doświadczenie i długoletnia praktyka zawodowa, duża elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, dbałość o czas klienta: - umawiamy się z Państwem na konkretny termin, przy czym oprócz standardowego czasu pracy w godzinach: 8.00 – 16.00, mogą Państwo na nas liczyć również w godzinach popołudniowych czy wieczornych,większość typowych spraw na życzenie Klienta przekazujemy w formie elektronicznej, - nasi Klienci mają możliwość przekazywania dokumentów w postaci przesyłki kurierskiej czy pocztowej, a także skanów, zdjęć itp., - na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby, mobilność na terenie Warszawy i okolic, zapewnienie Klientowi stałego kontaktu telefonicznego i mailowego z obsługującym go specjalistą, przejęcie całej odpowiedzialności za stan rozliczeń naszych Klientów z urzędem skarbowym i ZUS.

 

Główna siedziba naszego biura zlokalizowana jest w Miasteczku Wilanów.

Posiadamy także filię na Pradze Południe (Gocław).

Jednocześnie, jesteśmy otwarci na spotkania w siedzibie klienta, w wybranym przez niego miejscu bądź kontakt telefoniczny czy mailowy.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz omówimy szczegóły przyszłej współpracy.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
2.06km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama