reklama

Miejsca - Gastronomia

Kuźnia Kulturalna

Kuźnia Kulturalna
adres ul. Kostki Potockiego 24, Warszawa
godz. otw. Pn. - Nd. 11:00 - 22:00
www www.kuzniakulturalna.pl
e-mail rezerwacje@kuzniakulturalna.pl
tel. 500 200 200
Kuźnia Kulturalna to restauracja, która pod różnymi nazwami funkcjonowała od połowy XX wieku. Zabytkowy budynek został odnowiony, wyposażony w klimatyzację i multimedialne rozwiązania. Dzięki temu lokal sprawdza się:
- na wydarzenia rodzinne (chrzest, komunia, wesele) /tu prośba o wstawienie oferty z załącznika – poprzednia już nieaktualna/
- spotkanie towarzyskie i imprezy integracyjne
- występy znanych polskich artystów i kabaretów
- konferencje i spotkania firmowe
 
 
Kuźnia Kulturalna zmieści ok. 300 gości w zależności od ustawienia. Do dyspozycji gości jest Sala Kameralna, Sala Kominkowa, Sala Koncertowa, taras boczny i główny oraz strefa relaksu z dodatkowymi atrakcjami dla dzieci (piaskownica, wspinaczka, plac zabaw). W weekendy panuje rodzinna atmosfera, a dzieci znajdują się pod opieką animatora. 
W menu przygotowanym przez Wiktora Stefaniaka, Szefa Kuchni, znajdują się tradycyjne polskie dania, np. tatar, kaczka, flaki, jak i propozycje kuchni międzynarodowej: marynowane krewetki, zupa tajska, feta w grillowanym boczku. Do tego oczywiście desery oraz szeroki wybór alkoholi.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-4.46°C
2.6km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM