reklama

Miejsca - Motoryzacja

JLS Centrum

reklama
JLS Centrum
adres ul. Przekorna 23, Warszawa
godz. otw. pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-14.00
www www.jlscentrum.pl
e-mail jlscentrum@gmail.com
tel. 608-429-007

Mechanika samochodowa, przeglądy, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, odgrzybianie wnętrz, czyszczenie wnętrz. Serwis ogumienia, sprzedaż części i opon.

 

Nasza firma rozpoczęła swą działalność we wrześniu 2010 r. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie sprzedażą i serwisem ogumienia, jednak w miarę upływu czasu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku poszerzyliśmy ofertę wykonywanych usług.

Zajmujemy się także mechaniką samochodową, diagnostyką komputerową, serwisem klimatyzacji oraz odgrzybianiem wnętrza pojazdu. Komputerowe wyważanie kół, mycie kół przed demontażem, zautomatyzowane nowe i nowoczesne wyważarki, jak również maszyny do montażu opon niskoprofilowych i typu RUN FLAT z pewnością dadzą państwu satysfakcję kompleksowej usługi.

 

Posiadamy szeroką gamę usług i towarów. Jednakże staramy się dostosować ofertę do potrzeb i możliwości naszych klientów. Ponadto każdy klient może skorzystać z porady pracowników - fachowców, którzy zawsze chętnie podzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Uważamy, że na polskim rynku, gdzie cena odgrywa bardzo ważną rolę, potrzebne są produkty o najwyższym standardzie i jakości, dlatego też preferujemy producentów, a także marki cechujące się bardzo dobrą opinią i najlepszą jakością. Wszystko to dla bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów.

 

Nasz zespół to młodzi, ale odpowiedzialni i doświadczeni ludzie, którzy charakteryzują się łatwością i elastycznością w kontaktach z klientami. Kompetentny i wykwalifikowany personel, a także nowoczesny sprzęt marki UNI-TROL, który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie z pewnością sprawią, że skorzystacie Państwo z pełnym zadowoleniem i satysfakcją z oferowanych przez nas usług. To klienci zapewniają nam rozwój, dają doświadczenie, a jednocześnie zapewniają nam istnienie na rynku. Dlatego wszystko co robimy wykonujemy z pasją, zaangażowaniem, jak również poczuciem obowiązku, aby mogli się Państwo bezpiecznie poruszać po drogach Polski i całego świata.

 

U nas nie tylko spotkacie się Państwo z przepyszną kawą, ale przede wszystkim z miłym i profesjonalnym przyjęciem, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego centrum, byście sami przekonali się z jakim zaangażowaniem i dokładnością podchodzimy do obsługi Waszych samochodówreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama