reklama

Miejsca - Nieruchomości

Royal Wilanów

reklama
Royal Wilanów
adres ul. Klimczaka 1, Warszawa
www www.royal-wilanow.pl
tel. 22 318 88 88

ROYAL WILANÓW - PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Royal Wilanów to wysokiej jakości, ekologiczny budynek biurowy klasy A, posiadający certyfikat BREEAM International. Razem z Ratuszem Wilanowa, tworzy bramę do Miasteczka Wilanów. To nie tylko miejsce pracy. To również przyjazna przestrzeń do zakupów, wypoczynku i spotkań towarzyskich. Otwarcie planowane jest na drugą połowę sierpnia 2015r.

Budynek składa się z 29 787m2 powierzchni biurowej oraz 6 920 m2 powierzchni usługowej. Część powierzchni jest jeszcze dostępna dla nowych najemców.

W części usługowo - handlowej można będzie m. in. udać się na zakupy do supermarketu Piotr i Paweł, winiarni Czas na Wino, duńskiej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowskiego Kredensu, delikatesów Piccola Italia. Każdy znajdzie coś dla siebie w którejś z pięciu restauracji, które prezentowały będą różnorodną ofertę. Możliwe będzie również umycie samochodu w myjni oraz oddanie rzeczy do pralni Panda.


Dla fanów aktywnego spędzania czasu powstanie największy w Polsce salon firmowy Nike,
a na terenie wokół budynku, w zależności od pory roku, działać będą np. boisko do siatkówki plażowej i mini footballu, siłownia miejska, ścianki wspinaczkowe, pop-up bary czy kino letnie. Powstanie również klub fitness. Będzie to unikalne centrum klasy premium wyposażone w topową linię sprzętu, którego nie posiada jeszcze żadna siłownia w Polsce!

Ponadto do użytku naszych klientów oddany zostanie trzykondygnacyjny parking podziemny.

Swoje siedziby przeniosą do nas takie firmy jak: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www.facebook.com/royalwilanowreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama