reklama

Miejsca - Sklepy pozostałe

Miele Experience Center Royal Wilanów

reklama
Miele Experience Center Royal Wilanów
adres ul. Klimczaka 1, Warszawa
godz. otw. pon - pt 10:00 - 20:00; sob 10:00 - 18:00
www miele.pl
e-mail info@miele.pl

Miele Experience Center w Royal Wilanów to nowy prestiżowy punkt w tętniącej życiem przestrzeni w sercu warszawskiego Wilanowa. Mieszkańcy południowej części Warszawy mają doskonałą okazję, żeby poznać i przetestować technologie Miele przed decyzją o wyborze konkretnego urządzenia. To już drugi salon Miele w Warszawie. Pierwszy, otwarty niespełna rok temu, działa w centrum handlowym Plac Unii.
Powierzchnia 65 m² jest podzielona na strefy. W aktywnej kuchni szefowie kuchni prowadzą warsztaty i pokazy kulinarne dla niewielkich, kameralnych grup, a nawet dla indywidualnych klientów. Podczas warsztatów pralniczych goście salonu mogą zrobić pranie, wysuszyć je i wyprasować poznając innowacyjne rozwiązania w pralkach, suszarkach, czy urządzeniach do prasowania. W strefie odkurzaczy można przetestować roboty sprzątające, odkurzacze tradycyjne lub bezprzewodowe i wybrać takie, które najlepiej odpowiadają na potrzeby domowników. Podobnie jak w każdym salonie Miele do dyspozycji gości jest multimedialny system wizualizacji pomagający wybrać modele, których nie ma na ekspozycji. A wszystkim aktywnościom w Miele Experience Center towarzyszy zawsze doskonałej jakości kawa przygotowana w automatycznych ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy.
Zakupy w Miele Experience Center to inwestycja na długi czas. Urządzenia Miele testowane są pod kątem 20 lat użytkowania – wybierając Miele działasz w duchu zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.09km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama