reklama

Miejsca - Sklepy spożywcze

Piwnica Smaków

reklama
Piwnica Smaków
adres ul. Sarmacka 20, Warszawa
godz. otw. 12.00-22.00 - 7 dni w tygodniu
www www.piwnicasmakow.pl
e-mail sarmacka@piwnicasmakow.pl
tel. 22 412 05 47

Importujemy wina wyjątkowe, o niepowtarzalnym smaku, tworzone z pasją w niewielkich rodzinnych winnicach Francji, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Portugalii. Możecie je Państwo kupić w naszym sklepie firmowym w warszawskim Wilanowie oraz w kilkunastu restauracjach w Warszawie.

 

Organizujemy spotkania biznesowe urozmaicone degustacjami komentowanymi, dobieramy wina do karty wina dla restauracji i szkolimy kelnerów, aby ułatwić im poznanie oferowanych w restauracji win.

 

W naszym sklepie firmowym, oprócz importowanych przez nas win,  możecie Państwo znaleźć wyśmienite wina innych importerów, destylaty i inne alkohole, artykuły kolonialne, nietuzinkowe słodycze, przekąski, kawy i herbaty, akcesoria do wina, literaturę fachową…

To miejsce, w którym oprócz wysokiej jakości artykułów, znajdziecie Państwo profesjonalną obsługę, która zawsze chętnie służy pomocą w doborze odpowiednich produktów.

 

W Piwnicy Smaków zamówicie również eleganckie kosze prezentowe, dobierzecie wina na wesele lub event. Nasi specjaliści przygotują dla Was lub Waszych znajomych degustację komentowaną, podczas której poznacie i spróbujecie naszych win.

 

Zapraszamy!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama