reklama

Miejsca - Sport

Agnieszka Śliskowska Studio Treningu

reklama
Agnieszka Śliskowska Studio Treningu
adres ul. Kolegiacka 3, Warszawa
godz. otw. wg grafiku na stronie www
www agnieszkasliskowska.pl
e-mail agnieszka.sliskowska@gmail.com
tel. 601 912 634

Nazywam się Agnieszka Śliskowska i jestem właścicielką Agnieszka Śliskowska Studio Treningu oraz Studia Pilates. Jestem specjalistką form z nurtu Body&Mind czyli treningów, które oprócz oczywistego aspektu fizycznego kładą duży nacisk na wyciszenie umysłu i relaks. Do takich form należy m.in. Pilates czy BODYART, które prowadzę już od wielu lat. Pozostałe formy to: Zdrowy Kręgosłup, Dance ¾, Nordic Walking.

Moją misją jest wspieranie głównie kobiet poprzez treningi, warsztaty rozwojowe, spotkania. Pomagam w bezpieczny i trwały sposób zredukować wagę, pokonać niechęć do ruszania się. Według moich podopiecznych jestem specjalistką od przekonywania nawet najbardziej opornych osób, do regularnej aktywności ruchowej.

Prowadzę zajęcia grupowe na sali ul.Kolegiacka 3 i w plenerze, treningi personalne w moim Studio w Miasteczku Wilanów oraz treningi online. Kilka razy w roku organizuję weekendowe i tygodniowe Kobiece Wyjazdy w miejsca blisko natury, z przyjemnymi zajęciami i pysznym jedzeniem.

Stworzyłam Studio Treningu na warszawskim Wilanowie z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami oraz budowania społeczności o podobnych potrzebach i pragnieniach. Jeśli jesteś osobą, która oprócz zadbania o siebie potrzebuje też wsparcia bez oceniania, to jest to miejsce dla Ciebie.

Zapraszam.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama