reklama

Miejsca - Sport

Akademia Lider Wilanów

reklama
Akademia Lider Wilanów
adres ul. Branickiego 16/4, Warszawa
godz. otw. 8:00 - 20:00
www www.liderwilanow.pl
e-mail liderwilanow@gmail.com
tel. 792248220

Stowarzyszenie Lider Wilanów powstało w 2012 roku. Naszym celem jest wdrożenie i zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród nich i ich rodzin. Lider Wilanów tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, pełni energii i pasji do sportu, wieloletniego rozwoju zawodowego oraz doświadczenia w pracy z dziećmi. Wdrażamy najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażając je pasją do sportu, wyzwalając pozytywne emocje oraz ucząc wartości, charakteryzujących dobrego sportowca i człowieka – szacunku do rywala, gry fair play, współpracy w grupie.

Stawiamy na wszechstronny rozwój, stąd mamy w swojej ofercie zajęcia z piłki nożnej, gimnastyki, judo, tańca oraz zajęć ogólnorozwojowych.

Dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z uprawiania sportu. Naszym zadaniem na etapie wczesnego rozwoju dzieci jest nie tylko ważne doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia, a także do sportu. Prawdziwe zadowolenie z podejmowania aktywności fizycznej najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość. Uważamy, że na tym etapie rozwoju należy uczyć przez zabawę, indywidualne podejście do każdego zawodnika, a stres i niepokój związany z przedwczesną specjalizacją i niezdrową rywalizacją odłożyć na przyszłe lata.

W Stowarzyszeniu Lider Wilanów nie jest prowadzona selekcja. Do naszych sekcji można dołączyć w dowolnym momencie sezonu.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama