reklama

Miejsca - Uroda

Revival Clinic

reklama
Revival Clinic
adres ul. Branickiego 10, Warszawa
godz. otw. poniedziałek - piątek 9:00 - 20:00; sobota 9:00 - 15:00
www www.revivalclinic.pl
e-mail recepcja@revivalclinic.pl
tel. +48 537 10 10 18

Revival Clinic to renomowana Klinika specjalizująca się w innowacyjnych i bezpiecznych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W ofercie znajdziesz również kompleksowe usługi z zakresu kosmetologii, dermatologii, ginekologii estetycznej, laryngologii, flebologii, proktologii i chirurgii, wykonywane przez ekspertów i zarazem pasjonatów w swoich dziedzinach.
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, działamy zgodnie z filozofią indywidualnego i kompleksowego podejścia do każdego Pacjenta. Wnikliwe zbadanie Twoich potrzeb jest niezbędnym krokiem w stronę opracowania optymalnego planu i sposobu leczenia, a otwarta komunikacja stanowi klucz do uzyskania satysfakcjonujących efektów.
Wykorzystujemy nowoczesne trendy udoskonalania urody, stosując podczas zabiegów najnowsze technologie i aparaturę medyczną. Oddając się w ręce naszych Specjalistów, możesz mieć pewność, że w stopniowym i bardzo świadomym procesie zdrowotnym - Twoje oczekiwania dotyczące zdrowia i piękna ciała zostaną spełnione.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama