reklama

Miejsca - Uroda

ARTISMED Quality of Life Medicine

reklama
ARTISMED Quality of Life Medicine
adres ul. Oś Królewska 18 lok. U10, Warszawa
godz. otw. poniedziałek-piątek: 9:00-20:00sobota: 9:00-14:00
www www.artismed.pl
e-mail recepcja@artismed.pl
tel. 606709018

Wiedząc, że urodę zachować można nie tylko dzięki zabiegom medycyny estetycznej i anti-aging, ale również dbając o ogólny stan zdrowia naszych pacjentek, stworzyłyśmy wielospecjalistyczną klinikę medyczną. Jesteśmy z niej bardzo dumne. Zmienia się nie tylko nazwa. Zapraszamy Was do naszej nowej siedziby, w której zespół lekarzy i najwyższej klasy specjalistów zadba o Waszą urodę i zdrowie.

Tym się wyróżniamy, to chcemy pielęgnować i rozwijać w sposób szczególny.
Nasze osobiste doświadczenia zdrowotne pokazały nam, jak ważne jest kompleksowe podejście do swojego ciała. Dlatego zabiegi medycyny estetycznej i anti-aging rozszerzamy o nowatorską diagnozę, opiekę szerokiej gamy specjalistów i nowe zabiegi.
Quality of Life jest mierzalnym parametrem naszego życia. Poprzez szerokie spektrum badań, w tym badania genetyczne, oceniamy faktyczny stan zdrowia oraz predyspozycje do chorób związanych z wiekiem.

Do diagnozy dopasowujemy zabiegi, wykonywane przy pomocy sprzętu najwyższej klasy. Rozszerzamy ofertę badań i konsultacji lekarskich, które pozwolą Wam cieszyć się pięknem i zdrowiem niezależnie od wieku.

Przez 19 ostatnich lat zaufała nam rzesza kobiet. To właśnie dla nich stworzyłyśmy szczególne miejsce. Oferujemy profesjonalną współpracę lekarzy w trosce o urodę i zdrowie naszych pacjentek.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.09km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama