reklama

Miejsca - Inne

ABC Tłumaczeń

reklama
ABC Tłumaczeń
adres ul. Bruzdowa 98H/3, Warszawa
godz. otw. Pn. - Pt. 08.00 - 18.00
www www.abctranslator.pl
e-mail abc.translator@post.pl
tel. 602 296 115

Chcielibyśmy pomóc Wam porozumieć się z mieszkańcami każdego zakątka świata: w sprawach biznesowych i prywatnych, w sprawach wielkich i małych.

Tłumaczymy wszystkie urzędowe języki świata!

A robimy to dobrze. Współpracujący z naszą Firmą tłumacze obsługują wizyty zagranicznych delegacji oficjalnych, tłumaczą na konferencjach, spotkaniach biznesowych i międzynarodowych imprezach. Przygotowywaliśmy dokumenty związane z organizacjami koncertów Madonny, Rolling Stones, Lenny Kravitz’a i innych. Tłumaczyliśmy wiele dokumentów o znaczeniu państwowym jak i prywatnych listów .

Super ekspres w 2 godziny!

Jako pierwsi i jedyni oferujemy tłumaczenie dokumentu z każdego języka i na każdy język, zwykłe i przysięgłe, w ciągu 2 godzin i dotrzymujemy terminu. Przetłumaczony tekst możemy przesłać pocztą elektroniczną lub faksem, dostarczyć na płytce, odesłać pocztą priorytetową, a na terenie Warszawy nasi kurierzy dostarczą go Państwu wprost na biurko lub do domu - bezpłatnie. Termin wykonania zawsze wyznacza Klient, nie my.

Wszystkie dokumenty przekazane przez Państwa są zawsze traktowane jako całkowicie poufne. Doceniamy nie tylko Państwa zaufanie, ale i czas, dlatego zawsze terminy wykonywania zleceń ustalają nasi Klienci. Jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne wymagania i propozycje. Gwarantujemy, że współpraca z naszym Biurem będzie dla Państwa satysfakcjonująca i niezwykle korzystna. Jakość, terminowość, sprawność organizacyjna oraz elastyczność to nasze dewizy, które sprawią, że raz skorzystawszy z naszych usług, umieścicie Państwo nasz adres i telefon na stałe w swoich notesach i komputerach.

Nasze Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 18, ale do Państwa dyspozycji jesteśmy przez całą dobę, nie mamy także pretensji, gdy telefonujecie Państwo w dzień świąteczny. To my jesteśmy dla Was – a nie odwrotnie!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama