reklama

Miejsca - Inne

Anna Hady Tutoring

reklama
Anna Hady Tutoring
adres Royal Wilanów
godz. otw. 9:00 - 15:00
www www.annahady.pl
e-mail anna.hady@annahady.pl

Anna Hady Tutoring to miejsce dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać w sposób świadomy jako człowiek oraz w roli rodzica, pracownika, partnera.

Nie wskażę Ci jedynej słusznej drogi rozwoju dla Ciebie czy Twojej rodziny. Nie poznasz tutaj metody 3 czy 5 kroków, dzięki której znikną trudności, z którymi się mierzysz. Nie będzie mowy o narzędziach do podniesienia motywacji czy osiągania ambitnych celów.

W oparciu o założenia psychologii pozytywnej oraz model ACT określamy kluczowe wartości, uczymy się przekuwać je na działania oraz poznajemy ich przełożenie na wszystkie obszary życia w krótko i długoterminowej perspektywie. Rozmowa tutoringowa zapewnia pracę w odpowiednim dla Ciebie tempie, z akceptacją dyskomfortu ale bez przekraczania granic.

Poprzez pracę warsztatową będziemy dostarczać Ci wiedzy i kompetencji do rozwijania swojego charakteru, świadomego wybrania właściwej dla Ciebie ścieżki rozwoju i dążenia do bycia człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być dla swoich bliskich i dla siebie.

Jeśli chcesz w sposób świadomy zmierzyć się ze zmianami lub wyzwaniami w swoim życiu, rozwijać się w zgodzie ze swoimi wartościami zapraszam na warsztaty oraz pracę indywidualną.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama