reklama

Miejsca - Kancelarie prawne

Kancelaria Notarialna Katarzyna Bąk

reklama
Kancelaria Notarialna Katarzyna Bąk
adres ul. Królowej Marysieńki 20 lok. 1, Warszawa
godz. otw. pn.-pt. 9.00-17.00, oraz poza godzinami pracy po uprzednim umówieniu się z Klientem
www www.bakkatarzyna.pl
e-mail bak@notariusze.waw.pl
tel. 22 885 33 43

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy i skorzystania z usług notarialnych, które oferuje moja Kancelaria. Realizujemy wszystkie czynności notarialne, zapewniając profesjonalną i sprawną obsługę. W naszej pracy wychodzimy naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klientów. Dbamy o stały kontakt z Klientem oraz regularny dostęp do informacji o stanie toczących się czynności. Charakteryzuje nas terminowość, niezawodność i precyzja. Prowadzimy ponadto kompleksową obsługę również w języku angielskim. W zależności od Państwa potrzeb dodatkowo możemy zapewnić obecność tłumaczy przysięgłych.

 

Poza notariuszem obsługę merytoryczną zapewnia Państwu zespół wykwalifikowanych pracowników.

Kancelaria udziela szczegółowych informacji nt. dokumentów jakie należy przedłożyć do określonej czynności, jak również służy pomocą w ich uzyskaniu.

Czynności notarialne polegające m.in. na: poświadczeniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów oraz własnoręczności podpisów dokonujemy na bieżąco. Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu terminów dogodnych dla Klienta.

 

Kancelaria posiada nowoczesne i obszerne zaplecze biurowe do zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie, zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym. Dysponujemy 10-osobową salą konferencyjną wyposażoną w rzutnik i ekran (do czytania/edycji na bieżąco dokumentów) oraz kameralną salą konferencyjną do obsługi niedużego grona osób ceniących sobie komfort i estetykę miejsca. Dodatkowo posiadamy odrębną salę, która może być wykorzystana np. do ewentualnych narad i konsultacji bez uczestnictwa osób trzecich. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dysponujemy również własnymi miejscami parkingowymi dla Klientów. Możliwy jest również dojazd bezpośrednio do Klienta.

 

Serdecznie zapraszam, Katarzyna Bąk Notariuszreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama