reklama

Miejsca - Inne

Ortoreh

reklama
Ortoreh
adres ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Warszawa
godz. otw. Pon. - Pt. 08.00 - 21.00
www ortoreh.pl
e-mail recepcja@ortoreh.pl
tel. 606 757 866
Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH działa od 2008r. 
Mamy doświadczenie, wiedzę i motywację aby pomóc naszym pacjentom. Nieustannie uczymy się na szkoleniach i konferencjach a także wspólnie w zespole. Pacjenci są dla nas motywatorem do odnajdywania nowszych, czasem niekonwencjonalnych dróg do wyleczenia. Każdy człowiek jest indywidualnością i to co działa na jednego, na drugiego nie koniecznie musi zadziałać. 
 
Pracujemy holistycznie - modne słowo, ale tak naprawdę niewiele osób wie, co oznacza J Chcemy znaleźć przyczynę, źródło problemów, a nie tylko działać na objawy czyli ból. Działamy łącząc szeroką wiedzę naszych fizjoterapeutów zarówno klasycznymi metodami fizjoterapii jak i alternatywnymi.
Odnosimy sukcesy w leczeniu biegaczy, triathlonistów, narciarzy, wspinaczy, tancerzy czy w sztukach walki. Świetnie rozumiemy sportowców, ponieważ sami nimi jesteśmy. 
Zapraszamy także osoby niezwiązane ze sportem a mające problem nie tylko ortopedyczny, bólowy, czy urazowy, ale także z bóle migrenowe, zaburzeniami trawiennymi (problemami wisceralnymi), problemami odpornościowymi, neuropatiami, bliznami. Pracujemy także z pacjentami z zaburzeniami psychosomatycznymi, pacjentami onkologicznymi oraz leczonymi paliatywnie z powodu bólu.
Zapraszamy kobiety w ciąży i po porodzie, które potrzebują fachowej opieki fizjoterapeutycznej.
Zapraszamy osoby starsze, które chcą być aktywne, a którym ból uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Najczęściej są to: bolesne barki, biodra, czy kręgosłup.
Zapraszamy dzieci, zarówno z problemami wad postawy, jak również urazami i kontuzjami.
 
Nasza działalność to współpraca grupy ludzi z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym – lekarzy, fizjoterapeutów, oraz diagnostów, którzy wiele lat poświęcili zdobywaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego, także w dziedzinach leżących na pograniczu medycyny i sportu. Każda z osób pracujących w Klinice Rehabilitacji Sportowej ORTOREH praktykowała w wiodących ośrodkach ortopedycznych i rehabilitacyjnych, dzieliła się swoją wiedzą z innymi, prowadząc kursy i wykłady a także zdobywała umiejętności podczas krajowych i zagranicznych kursów i szkoleń.
 
Fizjoterapeuci pracujący w Klinice mają różne pasje sportowe począwszy od biegania, triathlonu, kolarstwa, squasha, narciarstwo, siatkówka czy koszykówka, dzięki czemu mają wszechstronne spojrzenie na sport.
Nasza klinika jest jedną z niewielu placówek, które mają na swoim koncie poprowadzenie licznych seminariów podczas najważniejszych imprez sportowych. 
 
Specjalizujemy się w urazach stopy, stawu skokowego, Achillesa, kolana, biodra, kręgosłupa, barku, łokcia i ręki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
2.57km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama