reklama

Miejsca - Inne

Filozofia Stopy indywidualne wkładki ortopedyczne

reklama
Filozofia Stopy indywidualne wkładki ortopedyczne
adres al. Rzeczypospolitej 24/20, Warszawa (Centrum Rehabilitacji Fizjo Pelvi)
godz. otw. Konsultacje umawiane telefonicznie wg potrzeby
www https://web.facebook.com/Filozofia-Stopy
e-mail kamabrzostowska@gmail.com
tel. + 48 519 195 929

Czym się zajmuję?

Filozofia Stopy skupia swoje działanie na kompleksowym podejściu do Twoich stóp. Specjalizuje się w podologii ortopedycznej, badaniach biomechanicznych chodu oraz projektach indywidualnych wkładek leczniczych.

Wykonuję:

Projekty indywidualnych wkładek ortopedycznych dla dorosłych, dzieci i młodzieży, osób z dysfunkcjami (t.j.: halluksami, palcami młotkowatymi, szponiastymi, zapaleniu rozcięgna podeszwowego, ostrogach piętowych, zmianach zwyrodnieniowych i przeciążeniowych itp.), diabetyków, osób aktywnych (sportowców).

Oferuję:

• Badanie stóp z analizą chodu – badanie opiera się na analizie statycznej i dynamicznej. Do oceny wykorzystuję diagnostykę komputerową z matą tensometryczną, podoskop, planturograf. Ocena uzupełniona jest badaniem manualnym i funkcjonalnym stóp/ciała.

• Konsultację fizjoterapeutyczną, obejmującą badanie komputerowe statyczne i dynamiczne, badanie na podoskopie, planturografie, badanie manualne, ocenę funkcjonalną uwzględniającą wady postawy oraz biomechanikę ciała, opracowanie wyników i dalsze zalecenia.

• Indywidualną wkładkę ortopedyczną – w doborze wkładki korzystam z wiedzy fizjoterapeutycznej i podiatrycznej (dziedzina medycyny zajmująca się wadami/schorzeniami stóp).

www.instagram.com/filozofiastopyreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
3.09km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama