reklama

Miejsca - Inne

Naturhouse Warszawa Wilanów

reklama
Naturhouse Warszawa Wilanów
adres ul. Branickiego 12, Warszawa
godz. otw. Poniedziałek 11:00 - 19:00; Wtorek 9:30 - 17:30; Środa 8:00 - 16:00; Czwartek 10:00 - 18:00; Piątek 8:00 - 16:00
www https://www.naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/mazowieckie/warszawa/naturhouse-warszawa-wilanow/
e-mail warszawa.branickiego@naturhouse-polska.com
tel. 660 590 191

Naturhouse Wilanów jest centrum dietetycznym, które pomaga ludziom w walce z nadwagą ale również oferuje wsparcie w rozwiązaniu innych dolegliwości takich jak: insulinooporność, PCOS, Hashimoto. Zmieniając nawyki żywieniowe na lepsze, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie klientów.
Misją Naturhouse jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.
Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.
Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy produkty. Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań.

Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse pokochasz siebie!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama