reklama

Miejsca - Przychodnie

Całkiem Fajni Terapeuci

reklama
Całkiem Fajni Terapeuci
adres ul. Sarmacka 4b/102, Warszawa
godz. otw. Pn. - Pt. 8.00 - 20.00
www www.calkiemfajniterapeuci.pl
e-mail kontakt@calkiemfajniterapeuci.pl
tel. +48 530 21 22 23

 

Całkiem Fajni Terapeuci to przyjazny dzieciom i rodzicom gabinet terapeutyczno-rehabilitacyjny. Wśród specjalistów znajdą Państwo: fizjoterapeutów, neurologopedów, psychologów, pedagogów, instruktorów pływania oraz doradców: żywieniowego, laktacyjnego, chustonoszenia. Poza działaniami terapeutycznymi znajdą też Państwo bogatą ofertę warsztatów dla rodziców min.: „Noszenie w chuście”, „Wszystko co powinniście wiedzieć o śnie dziecka”, „Moje dziecko nie chce jeść”, „Rozszerzanie diety”, „Rozwijasie i Rozwijaki - warsztaty rozwojowe dla rodziców z małymi dziećmi”.

Jesteśmy grupą terapeutów, którzy zajmują się wspieraniem rozwoju i terapią dzieci oraz pomocą dla ich rodzin.

Problemy rozwojowe, czy choroba są dla dziecka i jego rodziców, ogromnym stresem. Zmieniają całe ich życie. W naszym gabinecie pracujemy tak aby leczenie i terapia nie pogłębiały tego stresu. Działania przede wszystkim mają być skuteczne, ale powinny też być przyjazne dla dzieci i pomocne dla rodziców. Tak rozumiemy profesjonalne podejście do pracy z dziećmi.

Skuteczna terapia
Chcemy być skuteczni, dlatego też korzystamy z najnowszych i najlepszych osiągnięć medycyny, fizjoterapii, logopedii, psychologii i pedagogiki.

Słuchamy rodziców i słuchamy dzieci. Nie pozwalamy sobie na ignorowanie sygnałów dziecka. Staramy się podążać za jego potrzebami. Porady i terapia, które prowadzimy pozwalają dziecku realizować własne potrzeby, a rodzicom pomagają odnajdywać radość rodzicielstwa.

Pomagamy dzieciom osiągać i przekraczać granice swoich możliwości.

Myślimy o dzieciach – nasze gabinety urządziliśmy w taki sposób, by dzieciaki nie chciały od nas wychodzić i wręcz chciały do nas wracać. Rodzice znajdą tutaj wiele inspiracji, jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, jak organizować otoczenie dziecka – do odpoczynku, zabawy, wspierania w rozwoju i nauce..reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
1.54km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama