reklama

Miejsca - Przychodnie

Cinis Med

reklama
Cinis Med
adres ul. Branickiego 15, Warszawa
godz. otw. Pn. - Pt. 7:30 - 20:00. Sb. 9:00 - 15:00
www www.cinismed.pl
e-mail recepcja@cinismed.pl
tel. 506-499-888

Powstała z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie, oraz dla tych, którzy chcą mieć pewność, że sprzęt wykorzystany do badania to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i wreszcie tych, którzy cenią sobie standard usług zgodny z ich oczekiwaniami.

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną. Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, który ma pozytywne opinie, dlatego właśnie takich zatrudniamy. Nasi lekarze oprócz świetnej opinii, są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych w Warszawie. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają duże doświadczenie z zakresu własnych dziedzin medycznych. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

Świadczymy usługi w zakresie kilku specjalności, takich jak:

*kardiologia,
*kardiologia dziecięca,
*neurologia,
*neurologia dziecięca i wiele innych.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Pacjentów. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy profesjonalną obsługę popartą doświadczeniem i bogatą wiedzą dentystów. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy do Pacjentów. Każdy stomatolog Cinis Med zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Pacjenci, u których wykonano poważne zabiegi chirurgiczne, mają możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym przez całą dobę. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.
Zaletą Cinis Med jest dogodna lokalizacja: Warszawa – Wilanów, ul. Branickiego 15.

Posiadamy darmowy parking dla naszych Pacjentów.

Cinis Med jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przytulne otoczenie oraz miły i pomocny personel sprawią, że wizyta będzie zdecydowanie przyjemniejsza. Aby się o tym przekonać, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Jesteśmy placówką działającą niedługi czas, jednak możemy zaoferować Państwu nasze doświadczenie i zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się, jak powinna wyglądać opieka medyczna.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

20°C
6.2km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama