reklama

Miejsca - Przychodnie

Vila Med

reklama
Vila Med
adres ul. Branickiego 15, Warszawa
godz. otw. Pn. - Pt. 8:00 - 20:00. Sb. 9:00 - 15:00
www www.vilamed.pl
e-mail recepcja@vilamed.pl
tel. 506-499-888

Klinika VILA MED powstała z myślą o pacjentach, którzy oprócz fachowej wiedzy i profesjonalizmu lekarza oczekują jego zaangażowania w leczenie oraz przyjaznej atmosfery.

W oparciu o zespół lekarzy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i opiekę medyczną. Dla Pacjentów najważniejszy jest dobry lekarz specjalista, ceniony przez wielu Pacjentów, dlatego właśnie z takimi współpracujemy. Wszyscy specjaliści naszych gabinetów mają wieloletnie doświadczenie kliniczne. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują pacjentom z największą starannością i szacunkiem.

Świadczymy usługi w zakresie specjalności, takich jak:
• kardiologia dziecięca
• neurochirurgia dziecięca
• endokrynologia dziecięca
• urologia
• urologia dziecięca
• andrologia
• ortopedia
• medycyna estetyczna
• radiologia
• uroginekologia
• badania krwi, również w domu pacjenta

Oferujemy również pełen zakres usług stomatologicznych, również u małych i dorosłych pacjentów z upośledzeniem. Zapewniamy indywidualne podejście naszych lekarzy dentystów do Pacjentów. Każdy stomatolog Kliniki VILA MED zagwarantuje Państwu opracowanie indywidualnego planu leczenia. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania medyczne z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Diagnostyka wykonywana jest z wykorzystaniem aparatury RTG i obrazowania cyfrowego na miejscu. Zespół anestezjologów dba o bezpieczeństwo leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym.

W Klinice VILA MED Pacjenci mogą także skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z Pakietami, dostępnymi na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych (między innymi USG piersi, tarczycy, bioderek u dzieci), wykonywanych przez doświadczonych Radiologów oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG z opisem. W Klinice VILA MED wykonacie Państwo również Holter EKG, często zalecany przez Kardiologów w celu rozszerzenia diagnostyki.

Do Naszej oferty dołączyliśmy również badania genetyczne, między innymi w kierunku nietolerancji pokarmowych (glutenu i laktozy), mutacji wybranych genów w celu diagnostyki poronień i niepłodności, a także nieinwazyjne badania prenatalne.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa potrzeb, dlatego przyjmujemy naszych Pacjentów do późnych godzin popołudniowych oraz w soboty.

Zaletą Kliniki VILA MED jest dogodna lokalizacja: Warszawa – Wilanów, ul. Branickiego 15 oraz parking dla naszych Pacjentów.

Klinika VILA MED jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi świadczonymi przez nas usługami na Naszej stronie internetowej!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama