reklama

Miejsca - Przychodnie

Przychodnia Wilanów

reklama
Przychodnia Wilanów
adres ul. Sarmacka 10c lok.b, Warszawa
godz. otw. pn.-pt. 7.30-19.00
www www.przychodniawilanow.pl
e-mail rejestracja@przychodniawilanow.pl
tel. 22 526 13 20 / 513 056 996

Przychodnia Wilanów to nowoczesna warszawska placówka, zapewniająca kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i pielęgniarską na najwyższym poziomie. Powstała jako odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie na usługi medycznie na terenie szybko rozwijającego się Miasteczka Wilanów.

 

Zasadniczym zakresem działalności Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Wilanów, jest podstawowa opieka zdrowotna wraz z pielęgniarstwem środowiskowo-rodzinnym, realizowane w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy bezpłatne usługi z zakresu specjalistycznej i podstawowej opieki zdrowotnej dla osób ubezpieczonych w NFZ (poradnie: POZ, urologiczna i endokrynologiczna), jak również usługi prywatne (m. in. poradnia alergologiczna, otolaryngologiczna, chirurgiczna, reumatologiczna, logopedyczna, ginekologiczna, kardiologiczna, dermatologiczna, okulistyczna, neurologiczna, psychologiczna, rehabilitacyjna, usługi ultrasonograficzne, ekg i inne). Dla naszych pacjentów zakontraktowaliśmy również transport sanitarny.

 

Przychodnia Wilanów specjalizuje się w opiece medycznej zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych.

 

Oferujemy świadczenia specjalistów dla pacjentów prywatnych, ubezpieczonych na NFZ, oraz ubezpieczonych w Towarzystwach Ubezpieczeniowych : Allianz, Medicapolska, Generali, IPA, Pol Med., Interpolska.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama