reklama

Miejsca - Przychodnie

Centrum Medyczne SKJ

reklama
Centrum Medyczne SKJ
adres ul. Kosiarzy 35, Warszawa
godz. otw. pn.-pt. 10.00-20.00
www www.skj.waw.pl
e-mail info@skj.waw.pl
tel. 884 062 676

Po wielu latach pracy za granicą (Wielka Brytania, Kuwejt, Niemcy) dr n.med. KRZYSZTOF SZALA założył w 1998 roku prywatny gabinet lekarski, a następnie NZOZ SKJ Prywatną Praktykę Chirurgiczną, gdzie zakres świadczonych usług obejmował głównie problemy proktologiczne i jelita grubego, choroby piersi oraz inne schorzenia ogólno chirurgiczne.

 

W związku z rosnącą zapadalnością na choroby nowotworowe: RAKA PIERSI, RAKA SZYJKI MACICY oraz RAKA JELITA GRUBEGO zdecydowano się zaoferować pacjentom KOMPLEKSOWĄ ŚCIEŻKĘ PROFILAKTYCZNO-DIAGNOSTYCZNĄ zgodnie z założeniami narodowego programu walki z rakiem jelita grubego, rakiem piersi oraz rakiem szyjki macicy w formie prywatnej działalności lekarskiej.

 

Obecnie misją kliniki jest umożliwienie pacjentom przeprowadzania niezbędnych badań profilaktycznych i diagnostycznych w celu wczesnego rozpoznania nowotworu i skierowania do dalszego leczenia szpitalnego.

 

W związku z tym w sierpniu 2014 roku otworzono nową, większą autorską klinikę doktora Krzysztofa Szala, która oferuje profesjonalne usługi medyczne znanych i cenionych lekarzy z zakresu chirurgii onkologicznej, ginekologii, proktologii oraz dermatologii. Wraz z rosnącą świadomością dbania o zdrowie i kondycję psycho-fizyczną oferowane są również porady z zakresu dietetyki, kosmetologii, psychologii i medycyny estetycznej.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama