reklama

Newsy

Przyczółkowa i Zawodzie już po remoncie

Przyczółkowa i Zawodzie już po remoncie
2017-08-23

Remont ulic zaplanowano na czas tzw. "długiego weekendu" w dniach 11-16 sierpnia. Dzięki sprawnej pracy ekipy remontowej oraz dobrym warunkom atmosferycznym remont ulicy Przyczółkowej zakończył się szybciej niż pierwotnie zakładano. Odcinek w kierunku centrum (od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej) był przejezdny już w nocy z 14 na 15 sierpnia. Na remontowanym odcinku ZDM ułożył nową nawierzchnię, tzw. „cichy” asfalt z domieszką granulatu gumowego. Remont ulicy Przyczółkowej/Drewny to największe tegoroczne frezowanie. Nowa nawierzchnia jest na ul. Drewny (obie jezdnie), na ul. Przyczółkowej (w stronę Konstancina-Jeziorny), a teraz również w kierunku centrum od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej. Łącznie wyremontowano nawierzchnię o długości prawie 7 km.

Równolegle prace remontowe były prowadzone na ul. Zawodzie. Powierzchnia asfaltowa zastąpiła tam płyty betonowe, dzięki czemu ucichnie odgłos przeskakujących po łączeniach płyt samochodów. Poprawi się również przyczepność, a co za tym idzie bezpieczeństwo poruszających się po ul. Zawodzie uczestników ruchu.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

0.46°C
3.1km/h
1027hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM