reklama

Newsy

Europejski Dzień Bez Samochodu

Europejski Dzień Bez Samochodu
2017-09-21

 

Już jutro Europejski Dzień Bez Samochodu. Zachęcamy do przesiadania się do komunikacji miejskiej. 22 września przejazdy wszystkimi pojazdami transportu publicznego będą bezpłatne. Kasowniki w autobusach, tramwajach i pociągach SKM będą wyłączone, bramki metra zostaną otwarte, a szlabany na parkingach PR podniesione. Bez opłat będzie można także podróżować w pociągach Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej w obszarze obowiązywania oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”. 

Zaś 23 września zapraszamy na Dni Transportu Publicznego! W godzinach 10:00-17:00 na terenie zajezdni autobusowej R-1 Woronicza oraz tramwajowej R-3 Mokotów czekać na Was będą specjalne wystawy, poświęcone komunikacji miejskiej. Będziecie mogli - miedzy innymi - obejrzeć z bliska współczesny i historyczny tabor Miejskich Zakładów Autobusowych oraz Tramwajów Warszawskich, czy też poznać ciekawostki związane z działaniem transportu publicznego w Warszawie. 


Dodatkową atrakcją dla gości wydarzenia będą przejazdy zabytkowymi tramwajami oraz autobusami na specjalnych liniach:
-

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

0.46°C
3.1km/h
1027hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM