reklama

Newsy

Wystawa Women in Power w Working Balance

reklama
Wernisaż Woman in Power w Working Balance Wilanów
2018-04-05

Wernisaż Women in Power w Working Balance

Już 12 kwietnia o 19:00 w wyjątkowej przestrzeni coworkingowej - ROBYG Working Balance - doświadczymy Women in Power. Podczas trzeciej części cyklu multimedialnego będzie można podziwiać prace Maksymiliana Ławrynowicza. Zapraszamy wszystkich, którzy są fanami fotografii i mody - na historyczną podróż po świecie kobiet władzy. W trakcie jej trwania, warto zwrócić uwagę na bogatą stylizację, warsztatową staranność i wnikliwą reżyserię kadru intymnych wizerunków tworzonych przez Maksymiliana Ławrynowicza.

Maksymilian Ławrynowicz z trzecią częścią cyklu multimedialnego Project Women in Power

"Zapraszamy wszystkich koneserów sztuki i wielbicieli kobiecego piękna w czwartek 12 kwietnia o godzinie 19.00 - w imieniu Grupy ROBYG oraz autora: Maksymiliana Ławrynowicza - na wyjątkowy wernisaż. Kolejna część cyklu Kobiety - Women Power, autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza ukazuje siłę i piękno wyjątkowych kobiet. Twarzą̨ projektu została aktorka i potomkini sławnego, polskiego rodu: Anna Czartoryska-Niemczycka. W projekcie udział wzięły m. in. Aleksandra Kisio, Agnieszka Wosińska, Maria Mamona, Małgorzata Kidawa-Błońska, Magali Gutierrez-Carrasco oraz Kasia Kołeczek. Prace zaprezentowane zostaną w niezwykłym miejscu - ROBYG Working Balance, czyli przestrzeni coworkingowej w Wilanowie dostępnej dla każdego! To miejsce powstało żeby inspirować. Oprócz miejsca do pracy - dla wszystkich ceniących ekonomię współdzielenia i wiedzę oraz przeżycia dające siłę napędową do pracy - oferuje darmowe szkolenia oraz inspirujące spotkania ze sztuką. Wszystko po to, żeby wspierać integrację lokalnej społeczności i biznesu" - mówi Zbigniew Dąbrowski, ROBYG Working Balance.

Maksymilian Ławrynowicz pochodzi ze Stargardu. Fotograf upodobał sobie szczególnie kobiety o skomplikowanych życiorysach. W 2015 roku premierę miała pierwsza część cyklu Demony - Władczynie - Boginie - kolekcja portretów kobiet w stylizacjach inspirowanych historią, mitologią i folklorem. W 2016 roku stworzył projekt - Kobiety Zbrodniarzy. To sensualna opowieść o kobietach, które kierując się niebezpieczną i bezwarunkową miłością, chwilą szaleństwa oraz nieokiełznaną żądzą władzy, stały u boku największych zbrodniarzy XX-stulecia. Autor współpracuje z Muzeum Narodowym w Warszawie, jego prace często goszczą w galeriach sztuki. W planach jest także wystawa w Los Angeles.

Coworking Working Balance w Wilanowie

Working Balance to nowoczesne, funkcjonalne wnętrze zlokalizowane w samym sercu Wilanowa. Na 300 m2 dostępne jest blisko 100 miejsc do pracy z pełną infrastrukturą biurową i zapleczem socjalnym. Na wynajmujących czekają sale konferencyjne, profesjonalnie przygotowany open-space - idealny do networkingu i pracy w przyjaznej atmosferze - oraz bezpłatny wielopoziomowy parking. Dodatkowo istnieje możliwość udziału w wydarzeniach kulturowych - między innymi takich, jak wernisaż zaplanowany na 12 kwietnia.

Wilanowski coworking to profesjonalna przestrzeń biurowa - open space - i sale konferencyjne, możliwość wydruków, ksero - pełna infrastruktura biurowa - szybki dostęp do internetu oraz bezpłatny wielopoziomowy parking to doskonałe warunki sprzyjające rozwijaniu własnego biznesu. Dodatkowym atutem ROBYG Working Balance jest przestrzeń socjalna z kawą oraz możliwość zamówienia zdrowego posiłku.

Zalety ROBYG Working Balance:

  • Nowoczesne wnętrza - funkcjonalnie zaprojektowane otoczenie
  • Strefa komfortu - przyjazna przestrzeń, która ułatwi pracę
  • Elastyczna rezerwacja - biuro dostępne od 8.00 do 22.00
  • Coworking i atmosfera - to nie tylko miejsce pracy, ale także wymiany myśli
  • Oszczędność - znacznie tańsze niż wynajem całego biura

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.working-balance.com i Facebook

(artykuł sponsorowany)

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.6km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM