reklama

Newsy

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas Orlen Warsaw Marathon

reklama
Utrudnienia w ruchu drogowym podczas Orlen Warsaw Marathon
2018-04-18

Utrudnienia w ruchu w Wilanowie podczas Orlen Warsaw Marathon 2018

W niedzielę 22 kwietnia o godzinie 09:00 spod stadionu PGE Narodowy ruszy kolejna edycja biegu Orlen Warsaw Marathon. Zawodnicy pokonają około 20 km bardzo zróżnicowanej trasy. 

Trasa Orlen Warsaw Marathon

Biegacze tuż po starcie skierują się na północ w stronę Mostu Świętokrzyskieg, którym przebiegną na drugą stronę Wisły. Tam dalej Wybrzeżem Kościuszkowskim aż za Most Gdański, gdzie zawrócą i między innymi Starym Miastem, Krakowskim Przedmieściem, Alejami Ujazdowskimi i ulicą Puławską dotrą na Ursynów. Z Kabat do Wilanowa już blisko - swego czasu nowo otwartą i już ponownie zamkniętą ulicą Korbońskiego (potocznie zwaną Nowokabacką) zbiegną do Powsina. Ulicą Przyczółkową dobiegną do głównego skrzyżowania w Wilanowie i skręcą w ulicę Wilanowską. Następnie między innymi ulicami Sobieskiego, Czerniakowską, Solecką i Mostem Świętokrzyskim dotrą do mety przy Parku Skaryszewskim. 

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas Orlen Warsaw Marathon 2018

W związku z Orlen Warsaw Marathon czekają nas liczne utrudnienia w ruchu drogowym, dlatego należy uzrobić się w cierpliwość i dobrze zaplanować sobie ewentualny wyjazd z Wilanowa w niedzielę 22 kwietnia.

W pierwszej kolejności już około godziny 10:05 zamknięty zostanie jeden pas ul. Przyczółkowej w kierunku Konstancina. Drugi pas będzie funkcjonował normalnie, a powrót do standardowej organizacji ruchu na ul. Przyczółkowej planowany jest na godzinę 13:05.

Aleja Wilanowska będzie zamknięta od skrzyżowania z ul. Przyczółkową w kierunku skrzyżowania z ulicami Sobieskiego i Rzeczypospolitej w godzinach 10:10 - 13:30. Ruch od strony Dolinki Służewieckiej do skrzyżowania z Przyczółkową będzie odbywał się bez utrudnień. 

Wyjazd z Wilanowa należy raczej planować ul. Przyczółkową, gdyż cała jezdnia w kierunku Centrum na ul. Sobieskiego zostanie wyłączona z ruchu w godzinach 10:15 - 13:30. 

Mapa trasy i utrudnienia w ruchu drogowym w czasie Orlen Warsaw Marathon

Załączamy mapę trasy i utrudnień w ruchu drogowym na terenie całej Warszawy podczas kolejnej edycji Orlen Warsaw Marathon

Utrudnienia w ruchu drogowym Orlen Warsaw Marathon 2018

                                    (mapa: www.orlenmarathon.pl)

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
5.7km/h
1031hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM