reklama

Newsy

Rusza przeprawa promowa z Wilanowa do Wawra

reklama
Rusza przeprawa promowa z Wilanowa do Wawra
2018-05-30

Prom z Wilanowa do Wawra powraca

Już od czwartku, 31 maja, startuje kolejny prom, dzięki któremu przepłyniemy przez Wisłę. Bezpłatna pieszo-rowerowa przeprawa łącząca Wawer z Wilanowem będzie kursowała w każdy weekend aż do końca sierpnia, w godz. 10.00-18.00.

Inauguracyjny rejs przez Wisłę z Wilanowa do Wawra

W inauguracyjny rejs, kameralny statek „Inna Bajka” wypłynie w czwartek, 31 maja, o godz. 10.00. Podczas pierwszej przeprawy przewidywana jest obecność Michała Olszewskiego, wiceprezydenta m.st. Warszawy.

Statek będzie kursował między wawerską Plażą Romantyczną przy ul. Rychnowskiej a przystanią leżącą na wilanowskim brzegu Wisły w każdy weekend (sobota-niedziela) do końca sierpnia, w godz. 10.00–18.00. Wyjątkowo przeprawa będzie działała także w długi weekend - 31 maja i 1 czerwca.

Bezpłatny prom z Wilanowa do Wawra

Bezpłatny prom będzie kursował w miarę potrzeb (bez rejestracji). Drewniana łódź motorowa będzie mogła zabrać na pokład 12 pasażerów wraz z ich rowerami. Rejs w obie strony będzie trwał ok. 10 minut.

Wakacyjny prom Wawer-Wilanów został uruchomiony dwa lata temu. Od tamtego czasu przeprawa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

(źródło: www.um.warszawa.pl)

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

24°C
4.1km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM