reklama

Newsy

Zbiórka dla Pani Agnieszki

reklama
Zbiórka dla Pani Agnieszki
2018-06-06

Pani Agnieszka - przedszkolanka i mieszkanka miasteczka Wilanów i wolontariusz zachorowała. Potrzebna jest szybka pomoc i działanie, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć fundację w organizacji funduszy na leczenie.

1. Nauczyciele Przedszkola zorganizują w najbliższy czwartek tj. 7 czerwca br. w holu Przedszkola nr 420 "Nasza Bajka" kiermasz prezentów, przygotowanych przez Państwa dzieci z okazji Święta Mamy i Taty.

2. W piątek tj. 8 czerwca br. na  Pikniku Rodzinnym organizowanym na terenie Przedszkola będziecie mogli Państwo wesprzeć naszą akcję „Rata na Raka Agnieszki” – Osoby wspierające naszą akcję otrzymają różowe wstążeczki  za zasilenie naszej puszki  z pieniędzmi, które po Pikniku zostaną przez wolontariuszy wpłacone na subkonto Fundacji. Na Pikniku Rodzinnym będzie możliwość zakupienia ciast, różnych wypieków i innych smakołyków, które my personel Przedszkola i Rodzice przyniesiemy. Więc pieczcie, gotujcie, przynoście i częstujcie się - oczywiście za ratkę dla naszej Agnieszki. Dochód ze sprzedaży smakołyków zasili konto fundacji na leczenie naszej Pani Agnieszki. 

3. Zachęcajcie swoich bliskich i znajomych do wsparcia akcji. Obserwujcie ich na Facebooku na wydarzeniu "Słoiki z Wilanowa" 
https://www.facebook.com/sloikizwilanowa/posts/953265038179375 

4. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata – na Pikniku Rodzinnym będzie możliwość zakupienia piłek. Dochód ze sprzedaży zasili subkonto Pani Agnieszki w Fundacji. 

5. Dla tych, którzy chcą zasilić subkonto Pani Agnieszki w  Fundacji RAK 'n' ROLL prosimy o dokonywanie wpłat na imienne subkonto podopiecznego o nr: 29 1140 2017 0000 4702 1298 2363, z dopiskiem „dla Agi K.” Fundacja RAK 'N' ROLL ul. Wiśniowa 59 lok. 6; 02-520 Warszawa. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę: https://www.raknroll.pl/chce-pomoc/pomoz-podopiecznemu/aga-k/   reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
4.6km/h
1022hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM