reklama

Newsy

II Królewski Festiwal Biegowy w Wilanowie

reklama
II Królewski Festiwal Biegowy w Wilanowie
2018-07-22
Dzielnica Wilanów wraz z Biegaj’MY z DEM’a zaprasza na II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie, organizowany w ramach Dni Wilanowa 2018.
Ruszyły zapisy na www.biegajmyzdema.pl
 
Już po raz drugi DEM’a Promotion Polska wraz Urzędem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy oraz z Centrum Sportu Wilanów zrealizuje autorski projekt Agencji pt. Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie. W tym roku całkowitą nowością jest Półmaraton organizowany na trasie, w której drzemie ogromny potencjał do bicia życiowych rekordów. Impreza odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku.
 
Biegacze decydujący się na pokonanie najdłuższego dystansu wspomnianego Festiwalu Biegowego, będą musieli przebiec dwa okrążenia po trasie w kształcie przypominającym literę “L”. Starty poszczególnych biegów (półmaraton, 10 km, 5 km) będą zlokalizowane na ul. Przyczółkowej. Meta będzie wspólna dla wszystkich dystansów, włącznie z biegami dla dzieci, zlokalizowana przy terenach zielonych Royal Wilanów. 
 
 
Trasa jest przyjazna również dla mieszkańców i osób przejezdnych. Dzięki wykorzystaniu jednego pasa jezdni ulic: Przyczółkowej, Drewny, a także nowopowstałej ulicy Korbońskiego i ścieżki rowerowej, przejazd będzie możliwy zarówno z Warszawy do Konstancina (i na odwrót) kierując się w stronę Centrum czy Mokotowa, a także możliwe będzie szybkie połączenie z Ursynowem przez ulicę Gąsek. Miasteczko Wilanów będzie miało umożliwiony wjazd i wyjazd Aleją Rzeczypospolitej, a także przejazd przez Orszady.
 
Wszystkie atrakcje dla zawodników i kibiców dostępne będą na terenach zielonych Royal Wilanów oraz na plaży Wilanów, gdzie zorganizowane zostaną wieczorne koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. W miasteczku biegacza czekać będą strefy relaksu, strefy grilla z posiłkiem regeneracyjnym, a także strefy zabaw dla dzieci. Dostępne będą również stoiska Sponsorów i Partnerów wydarzenia, a także zaangażowanych w imprezę Wystawców. 
 
Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie to idealna propozycja zarówno dla biegaczy indywidualnych, a także dla firm, w których zbudowane są drużyny biegaczy. Piknikowa i przyjazna atmosfera towarzysząca wydarzeniom Biegaj’MY z DEM’a sprzyja integracji zespołu. Obszerna foto i wideo relacja zapewni pamiątkę na wiele lat wraz z dużą dozą pozytywnych wspomnień. Zeszłoroczna, pierwsza edycja wydarzenia zaledwie w dwa tygodnie przed startem imprezy zgromadziła blisko 900 zawodników, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Podczas koncertów organizowanych w ramach Dni Wilanowa było obecnych ponad 6 tysięcy osób. 
 
W tym roku Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów rusza z zapisami dużo wcześniej, w związku z czym nowa trasa Półmaratonu ma szansę na zainteresowanie wydarzeniem większe grupy biegaczy oraz kibiców. Na zawodników lubiących krótsze dystanse czekać będą biegi na 10 km i 5 km. Wszystkie trasy posiadać będą atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Organizator zapewnia, że ilość i jakość nagród, a także zawartość pakietów startowych będzie obszerna. 
 
Warto spróbować nowego Półmaratonu w Warszawskim Wilanowie - już dzisiaj zapraszamy Was na tą imprezę. Wybierzcie dystans - 5 km, 10 km, półmaraton i na mecie cieszcie się super atmosferą. Wiemy jedno, półmaraton na 2-3 tygodnie przed maratonem w Warszawie, to idealny sprawdzian formy, a zaproponowana trasa wyraźnie temu sprzyja.
 
Do zobaczenia 9 września 2018 roku na II Królewskim Festiwalu Biegowym Warszawa-Wilanów, a także 22 września 2018 roku na III Światowym Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży,.
 
 
 
 
 


reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
4.6km/h
1022hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM