reklama

Newsy

Modernizacja wodociągów i kanalizacji w Wilanowie

reklama
Modernizacja wodociągów i kanalizacji w Wilanowie
2018-08-17

Rozwój i modernizacja sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Wilanowie

W najbliższych latach planowana jest modernizacja i rozwój sieci wodociągów i kanalizacji na terenie Powsina oraz Kępy Zawadowskiej.

Planowane zmiany:

  • Budowa przewodu wodociągowego w ul. Rosy. Termin realizacji sierpień 2018r.,
  • Budowa kanalizacji ścieowej w ul. Prętowej. Termin realizacji - grudzień 2018,
  • Budowa kanałów zbiorczych oraz odcinków sieci kanalizacyjnej od kanału głównego do granic nieruchomości prywatnych przy ul. Wiertniczej. Termin realizacji- grudzień 2018,
  • Faza VI Budowa kanału ściekowego w ul. Gratyny oraz w drogach dojazdowych, wraz z Inżynierem kontraktu. Termin realizacji - styczeń.2019 r.
  • Budowa pompowni ścieków przy u. Hoserów. Termn realizacji - czerwiec 2019 r.
  • Budowa kanalizacji ściekowe,j na odcinku projektowana studnia S5 w ul. Prętowej, Ruczaj, Rosochatej, Przyczółkowej, Przekornej, Potułkały wraz z przewodami tłocznymi i odcinkami sieci oraz budowa pompowni ścieków "Prętowa", pompowni ścieków "Rosochata", pompowni ścieków "Zakamarek", pompowni ścieków "Powsin". Termin realizacji: marzec 2020 r.
  • Budowa przewodu wodociągowego na odcinku od ul. Ledóchowskiej do projetkowanej Al. Rzeczypospolitej wraz z przejściem na północną stronę Południowej Obwodnicy Warszawy. Termin realizacji: czerwiec 2020 r.
  • Budowa kanalizacji ściekowej na odc. od projektowanej pompowni ścieków w rejonie ul. Ledóchowskiej do projektowanej Al. Rzeczypospolitej. Termin realizacji: czerwiec 2020 r.

O kolejnych etapach i zmianach będziemy informować na bieżąco.

(źródło: www.wilanow.pl)

 

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
3.6km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM