reklama

Newsy

Trzeci etap remontu ul. Wiertniczej (21-24 września)

reklama
Trzeci etap remontu ul. Wiertniczej (21-24 września)
2018-09-21

Już w piątek 21 września rozpocznie się kolejny etap remontu nawierzchni jezdni na ul. Wiertniczej. Weekendowe prace obejmą odcinek wschodniej jezdni (w stronę centrum) od ulicy Cendrowskiego do ulicy Ostrej. Jest to już trzeci etap prac na tej wilanowskiej arterii. Nową nawierzchnię zyska około kilometrowy odcinek jezdni. Asfalt wzmocnimy specjalną siatką. Odnowimy również oznakowanie poziome.

Prace rozpoczną się w piątek, 21 września, o godz. 22.00. Zakończenie planowane jest na poniedziałek, 24 września, na godz. 04.00. W tym czasie zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Wiertniczej na odcinku od ul. Ostrej do ul. Cendrowskiego.

Uwaga na objazdy:

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Nałęczowska – Jana III Sobieskiego do al. Wilanowskiej.

Połączenie z ul. Wiertniczą stracą ulice: Petyhorska, Kosiarzy i Obornicka. Na skrzyżowaniu z al. Wilanowską będzie możliwość skrętu z ul. Przyczółkowej w al. Wilanowską dla kierowców jadących od strony Konstancina-Jeziorny. Przejścia dla pieszych będą zamykane naprzemiennie.

(źródło: zdm.waw.pl)

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

20°C
4.1km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM