reklama

Newsy

Już w weekend otwarcie Vis à Vis Wilanów!

reklama
Już w weekend otwarcie Vis à Vis Wilanów!
2018-11-29

Otwarcie Street Mall Vis à Vis Wilanów już w najbliższy weekend!

Dobiegły końca prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis, realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management. Pierwsi goście odwiedzą Vis à Vis już w sobotę. Skorzystać będzie można nie tylko z oferty wielu ciekawych sklepów i punktów usługowych, ale także z mnóstwa atrakcji dla całych rodzin, przygotowanych na ten dzień.

Centrum rozpocznie swoją działalność w najbliższą sobotę, 1 grudnia o godz. 10.00. Przez cały weekend na terenie obiektu działać będzie Jarmark Świąteczny, na którym będzie można zakupić m.in. ekologiczne ozdoby i zabawki, świąteczne pierniki czy grzane wino. Dodatkowo, w jednym z pomieszczeń utworzona zostanie strefa zabaw i animacji dla dzieci, których motywem przewodnim będą Święta. Nie zabraknie także upominków dla klientów i licznych promocji. Przygotowana została także specjalna strefa muzyczna. Na atrakcje mogą też liczyć miłośnicy sportu. Marka Decathlon zapewni liczne konkurencje i animacje, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – będzie można m.in. wspomóc cele charytatywne, biegając, testować sprzęt, zabezpieczyć rower na zimę, a także skorzystać z warsztatów sportowych dla dzieci.

Vis à Vis w Warszawie to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Położone będzie w samym sercu warszawskiego Wilanowa, w pobliżu m.in. Miasteczka Wilanów, Błoń Wilanowskich, Powsina, Powsinka, Zawad, Bielawy oraz Konstancina-Jeziorny, a także otoczone licznymi terenami rekreacyjnymi, takimi jak Park w Powsinie czy Park Natoliński. Centrum łączyć będzie w sobie dwie główne funkcje: format convenience, gwarantujący dogodną ofertę handlową, zaspokajającą najważniejsze codzienne potrzeby, oraz unikatową przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową.

Ofertę centrum tworzą zarówno znane sieci handlowe, lokalne, lubiane przez warszawiaków sklepy, jak i nowe, niedostępne wcześniej w Warszawie formaty. W obiekcie działać będzie docelowo 17 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Do grona najemców wilanowskiego Vis à Vis należą m.in. pierwsza w stolicy restauracja szwedzkiej sieci Max Premium Burgers, która oferować będzie swoje posiłki również w formule „drive in”, co z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych klientów. Pojawi się także sklep sportowy Decathlon w nowej, niedostępnej nigdzie indziej odsłonie. We wnętrzu będzie można m.in. testować najnowszy sprzęt sportowy, konsultować się z profesjonalistami oraz trenować pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a w specjalnej strefie zregenerować się po treningu. Dla wszystkich klientów oraz osób przebywających w okolicy centrum Decathlon przygotuje także specjalną strefę rekreacyjną, zlokalizowaną na zielonym terenie za obiektem, na której znajdzie się multisportowe boisko, bulodrom oraz siłownia zewnętrzna. Ze względu na warunki atmosferyczne, w pełni zostanie ona udostępniona w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Do grona najemców centrum należeć będą także klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Kwestia Smaku, sklep Owoce i Warzywa Świata, sklep winiarski Vininova, pralnia Lemon Fresh, salon prasowy GLM, kwiaciarnia „Kwiaty i…” i inni. Kolejne marki pojawią się także w Vis à Vis w ciągu następnych kilku miesięcy.

Ze względu na lokalizację przy jednej z najpopularniejszych tras rekreacyjnych, łączącej Wilanów z Powsinem, przygotowane zostaną specjalne udogodnienia dla rowerzystów, m.in. dedykowane miejsc postojowe oraz samoobsługowa stacja naprawy jednośladów.

Inwestorami projektu są Grupa Capital Park oraz Real Management SA. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archicon, a budowę realizowała firma ERBUD SA. Warszawskie Vis à Vis jest zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219, 221, 223, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. 600 metrów od centrum powstaje planowany węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co umożliwia łatwy dojazd do głównych tras wylotowych. Na terenie inwestycji znajdzie się parking mieszczący 105 pojazdów, a także 60 miejsc postojowych dla rowerów. Ponadto, ok. 100m od centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, obsługujący 7 linii autobusowych. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

27°C
2.6km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM