reklama

Newsy

Co robić w Walentynki - Wilanowski Przewodnik

reklama
Co robić w Walentynki - Wilanowski Przewodnik
2019-02-07

Dzień Zakochanych już za tydzień! Oto nasze propozycje na spędzenie Walentynek 14 lutego w Wilanowie.

14 lutego przypada najbardziej romantyczny dzień w roku - Walentynki. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak spędzić Dzień Zakochanych, podpowiemy Wam. Przygotowaliśmy Wilanowski Przewodnik Walentynkowy z najciekawszymi propozycjami na romantyczną kolację, koncert, spacer lub imprezę. 

Pozostaje nam życzyć miłej lektury i bardzo romantycznych chwil 14 lutego! 

 

Restauracja 360stopni

Restauracja 360 stopni słynie z perfekcyjnej pizzy. Ale ich włoska atmosfera też jest bardzo romantyczna, dlatego to idealne miejsce do spędzenia Walentynek. Szef kuchni przygotował specjalne menu na tę okazję. Zestaw "Amore mio" dla dwóch osób to wyjątkowe pizze, deser oraz karafka wina białego lub czerwonego.

Cena zestawu dla dwóch osób - 139zł

 

Koncert w Urzędzie Dzielnicy

Walentynki w Wilanowie będzie można również spędzić koncertowo. W Sali Widowiskowej Urzędu Dzielnicy Wilanów na romantycznym koncercie wystąpi finalista “X Factor”, Kuba Jurzyk. Start Koncertu o godzinie 19:00. Bezpłatne wejściówki do odebrania od 7 lutego w Urzędzie w pokoju 213.

 

 

 

Bistecca Bistro

Ciężko w Wilanowie o równie klimatyczną restaurację jak Bistecca Bistro. To miejsce słynie nie tylko ze świetnych steków, ale potrafi pozytywnie zaskoczyć również innymi potrawami. Na Walentynki szef kuchni przygotowuje specjalne, romantyczne menu. O miłosną atmosferę zadba muzyka na żywo, a dodatkową atrakcją będzie loteria z możliwością wygrania zaproszenia do restauracji.

Cena za osobę: 149 zł

 

Cook Story by Samsung

Royalowe Cook Story swoje Walentynki obchodzi dzień później, 15 lutego. Ale można im wybaczyć, bo tego miłosnego wieczoru studio zamieni się w prawdziwe Love to Party Story! Piątkowy wieczór, radosna atmosfera, muzyka i taniec, pokazy live cooking i wspaniałe jedzenie to tylko część zaplanowanych na walentynkową imprezę atrakcji. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Cena za osobę: od 149 zł

 

 

Cukiernia La Fit

Walentynki, dzień zakochanych, dzień miłości i ... dzień słodkości. Wilanowska cukiernia dietetyczna La Fit przygotowała dla Was piękne, słodkie niespodzianki, które możecie zakupić u dla swoich drugich połówek.

Dodatkowo każdy singiel do kawy otrzyma kulkę mocy! Nie ograniczają się tylko do par! W La Fit każdy ma swoje Walentynki!

 

 

Królewski Ogród Światła

Dzień Zakochanych można spędzić również w Królewskim Ogrodzie Światła. W Pałacu w Wilanowie od godziny 16:00 do 21:00 można podziwiać królewskie iluminacje. Dodatkowo, wyjątkowo w tygodniu, fasadę pałacu ozdobią świetlne wizualizacje. Mappingi zaplanowane zostały na godz. 17:30, 18:30 i 19:30.

Bilety wstępu: 20 zł – bilet zwykły, 10 zł – bilet ulgowy, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama