reklama

Newsy

Klub CityFit w Sadyba Best Mall już otwarty!

reklama
Klub CityFit w Sadyba Best Mall już otwarty!
2019-03-04

Klub CityFit w Sadyba Best Mall już otwarty!

Dostęp non-stop i brak długoterminowych umów, a w środku 8 stref funkcjonalnych, ponad 300 urządzeń treningowych renomowanych producentów, zajęcia fitness oraz dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym. Nowy klub CityFit w Sadyba Best Mall otwarty został w piątek o północy.

CityFit Warszawa Sadyba czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1600 mkw. znajdziemy szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Matrix, Training Show Room oraz Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, cool-down, treningu funkcjonalnego, crossfit, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

Innowacyjne rozwiązania

Sieć słynie z nowoczesnych rozwiązań, za które nagrodzona została nagrodą „Innowacja Branży Fitness”. Klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness czy zamrażanie karnetu) realizowane są online.

Na terenie klubu znajdują się również udogodnienia takie jak źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

- W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje. – mówi Karolina Bałaban, Communication Manager CityFit.

Karnet do klubu kosztuje 99,95 złotych miesięcznie. Można go kupić online na www.cityfit.pl.

Otwarcie o północy

CityFit Warszawa Sadyba jest 20. klubem sieci w Polsce oraz szóstym w stolicy. Klub otwarty został w piątek o północy. Atrakcją otwarcia był m.in. występ Duo Destiny, zwycięzców 11. Edycji programu „Mam Talent”. Na pierwszych klubowiczów czekały również upominki, konkursy z nagrodami oraz tort.


 

(artykuł sponsorowany) reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

28°C
4.6km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM