reklama

Newsy

Bistro Royal - Nowy koncept w Wilanowie

reklama
Bistro Royal - Nowy koncept w Wilanowie
2019-03-06

Wilanów miano królewskiego zyskał dzięki pałacowi Jana III Sobieskiego. Obecni mieszkańcy tej dzielnicy również lubią być traktowani po królewsku. Z myślą o nich zostało stworzone tętniące życiem - centrum Royal Wilanów, które mieści w sobie m.in. wiele lokali gastronomicznych. Od marca swoją działalność rozpoczyna nowy koncept Bistro Royal.

Nowy koncept oferuje królewskie produkty przygotowane w królewski sposób. Szefem kuchni Bistro Royal jest Arek Foszcz. Swoje doświadczenie zdobywał w gwiazdkowych restauracjach w Londynie oraz w warszawskim Senses. Współtworzył wraz z Michałem Gniadkiem restaurację Plato. Arek potrafi w perfekcyjny sposób wykorzystać produkty najwyższej jakości. Jest wielkim miłośnikiem burgerów. Tworzy je z pasją, począwszy od wypiekania bułek, doboru odpowiedniej mieszanki mięsa z wykorzystaniem najlepszej wołowiny Wagyu do zwieńczenia całości nieoczywistymi dodatkami. Przekąski, jak i dania główne z ryb, owoców morza i różnego rodzaju mięs zaskakują bogactwem smaków i sposobem prezentacji na artystycznie wykonanej zastawie.

Menu Bistro Royal opiera się na produktach, pochodzących z własnego importu i od krajowych, sprawdzonych i utytułowanych dostawców. Nawet zioła, przyprawy i dodatki do dań uprawiane są w szklarni znajdującej się obok restauracji. Neo bistro to również perfekcyjna obróbka przy użyciu innowacyjnych technik kulinarnych. Klasycznej wielkości dania serwowane są w przyjaznej, luźnej atmosferze. To są główne wyróżniki obecnie najmodniejszego trendu w światowej gastronomii!

Pierwsze neo bistro na Wilanowie swoje drzwi otwiera już od godziny 12:00 - to idealny moment dla wszystkich pracowników okolicznych biur na np. biznesowy lunch. Bistro Royal przyjazne jest również dla rodzin z dziećmi, dla których zostało przygotowane specjalne kids menu, w którym znajdzie się m.in. makaron ręcznie robiony, specjalny burger oraz przepyszne, chrupiące roladki z ekologicznego kurczaka. Panie urzeknie wybór sałatek i znakomitych past, zaś na Panów czekają solidne porcje żeberek, steków czy burgerów z mięsem Wagyu.

Bistro Royal to również “Przystanek Wino!”. Niezależnie od pory dnia, w doborze znakomitego wina pomoże gościom fachowy personel pod kierownictwem Jacka Brzostka, osoby z wielką pasją i wiedzą o winach. Nie będzie to prosty wybór gdyż oferta wyśmienitych win, zarówno tych na butelki, jak i kieliszki jest bardzo szeroka, do których idealnymi dodatkami będą deski hiszpańskich serów i wędlin takich jak m.in. najbardziej uznana na świecie szynka Iberico de Bellota Joselito czy unikatowy gravlax z MOWI.

Obserwując nas na Facebook’u Goście będą mogli zapoznać się z planowanymi, licznymi wydarzeniami z udziałem znanych producentów i osobistości ze świata winiarskiego, podczas których będziemy degustować, edukować i poszerzać wiedzę na temat win. Również wielbiciele mocnych trunków będą mieli okazję spróbować i dowiedzieć się czegoś więcej o znanych światowych wysokoprocentowych destylatach.

Serdecznie zapraszamy do pierwszego neo bistro na Wilanowie!
 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

28°C
5.1km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM