reklama

Newsy

Przewodnik: Ciekawe Miejsca dla Dzieci w Wilanowie

reklama
Przewodnik: Ciekawe Miejsca dla Dzieci w Wilanowie
2019-03-28

Wilanów to dzielnica tętniąca energią, w której najgłośniej słychać śmiech dzieci. Procentowo mamy ich tutaj najwięcej w kraju. Powstało tu wiele miejsc, lokali, klubików, szkół, itp.,  które oferują interesujące zajęcia dla dzieci, a także dla rodziców z dziećmi. Aby ułatwić Wam wybór takiego miejsca, przygotowaliśmy krótki przewodnik po najciekawszych z nich.

  

Zielona Wieża

Bliskościowe przedszkole i żłobek NVC Zielona Wieża w Wilanowie to kameralne miejsce znajdujące się w cichym, wolnostojącym domu z ogródkiem. Czerpiemy również z innych nurtów, takich jak pedagogika Marii Montessori, Jespera Juula a także edukacja demokratyczna. Ważny jest dla nas kontakt z przyrodą i zdrowe jedzenie. Współorganizujemy konferencję Zielonej Wieży 6 kwietnia. Regularnie prowadzimy warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Zapraszamy również na cotygodniowe, czwartkowe zajęcia taneczno-muzyczne dla dzieci

http://konferencja.zielonawieza.pl/

 

 

 

Brain Gym

Brain Gym to pierwszy ośrodek w Polsce nastawiony na rozwój umiejętności z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych programów na świecie – „BrainRx”, Program wykorzystując neuroplastyczność mózgu, poprzez indywidualną pracę poprawia najważniejsze umiejętności poznawcze (koncentrację, pamięć, logiczne myślenie, przetwarzanie wzrokowe i słuchowe oraz szybkość przetwarzania informacji).
Zapraszamy na darmowe konsultacje do naszej placówki w Wilanowie.

 

 

Sealart Szkoła Rysunku

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach, które pragną nauczyć się rysować oraz malować. Tworzymy miejsce, gdzie z zamiłowaniem przekazujemy wiedzę oraz szlifujemy umiejętności naszych kursantów. Staranie dbamy o to, aby zajęcia w naszych placówkach przebiegały w przyjaznej atmosferze. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki wachlarz kursów – ASP, malarstwo, architektura, digital painting, mały grafik, mały artysta oraz mały architekt. Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy szkołą właśnie dla Ciebie.  

https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku/

 

 

The Little Gym

W The Little Gym wierzymy, że dzieci muszą mieć możliwość, żeby zachowywać się jak dzieci. Wierzymy również, że pełne zabawy otoczenie pomaga uczyć w sposób, który przygotowuje dzieci na czekające je w życiu przygody. Oferujemy bezpieczną i pełną inspiracji przestrzeń dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 12 lat, gdzie mogą spożytkować swoją energię, budować pewność siebie i rozwijać umiejętności. Bloki edukacyjne oraz tematyczne zajęcia pełne ruchu, muzyki i zabawy, prowadzone przez naszych profesjonalnie przeszkolonych instruktorów, pomagają w naturalnym i ciągłym rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym. To właśnie nazywamy Zabawą na Serio!

 

 

PaKaNo

PaKaNo (PApier KAmień NOżyczki) to pracownia plastyczna twórcza i kolorowa. Otwarta dla wszystkich kochających malować, rysować, lepić, konstruować. Prowadzimy zajęcia plastyczne i Historię sztuki z plastyką dla dzieci od 3 do 12 lat. Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia od poniedziałku do soboty!

https://www.instagram.com/pakanodladzieci

 

 

GYM Generation

GYM Generation – Gimnastyka ogólnorozwojowa, sportowe przyjęcia urodzinowe i półkolonie.

Gimnastyka Ogólnorozwojowa - jeden z najlepszych sportów dla rozwoju fizycznego dziecka od najmłodszych lat i przygotowanie do uprawiania każdego sportu w przyszłości, budowanie pewności siebie i ciekawości umysłu poprzez aktywność fizyczną, rozwijanie koordynacji, siły i gibkości poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze. 

GYM Generation - gimnastyka dla dzieci 6 mies. – 12 lat. 6 grup wiekowych. Maksimum uwagi: 1 instruktor na 5 dzieci!

 

Boom Klub

Boom Klub to miejsce idealne dla maluchów spragnionych zabawy. Znajdą tam konstrukcję ze zjeżdżalnią i kulkami, sklepik, kuchnię oraz wiele innych kreatywnych zabawek. A na rodziców czeka pyszna kawa, super smoothie i przekąski.

 

 

Klubokawiarnia Polana

Klubokawiarnia Polana to rodzinne miejsce spotkań, edukacji, zabawy, relaksu i pysznego jedzenia! Zorganizujecie tu niesamowite urodziny, eleganckie przyjęcie okolicznościowe, firmowy event, obiad komunijny, chrzciny, baby shower i wiele innych!

Odbywające się od poniedziałku do piątku zajęcia rozwojowe dla dzieci prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. To możliwość poznawania i doświadczania świata przez dzieci wszystkimi zmysłami, a dla rodziców inspiracja do wspólnych zabaw w domu. 

Polana to także miejsce, w którym organizowane są niepowtarzalne urodziny dla dzieci w każdym wieku.
To co wyróżnia Polanę to domowa kuchnia, która codziennie serwuje przepyszny zestaw lunchowy. Polana jest idealnym połączeniem restauracji, klubokawiarni oraz przestrzeni do zabawy dla dzieci.

 

Pracownia Olala 

Pracownia Olala działa w miasteczku Wilanów już 5 lat. Jest prowadzona przez absolwentki uczelni artystycznych oraz pedagogicznych.
Zajęcia dla dzieci od 4 roku życia aż do wieku licealnego obejmują wszelkie formy plastycznej aktywności: malarstwo, rysunek, rzeźbę, makiety, kolaże, grafikę i wiele innych.
Dzieci mają do dyspozycji specjalnie przygotowaną pracownię z dwiema salami : sztalugową i warsztatową.
Pracownia jest wyposażona w profesjonalne sprzęty i materiały plastyczne niezbędne do pracy.
W małych grupach (max 8 osób) rozwijają swoją wyobraźnię, zdobywają i ćwiczą nowe umiejętności i techniki plastyczne, poznają dzieła wielkich artystów i kierunki w sztuce a przede wszystkim dobrze się bawią spędzając twórczo czas.
https://www.facebook.com/Pracownia-Olala-116235115125475/

 

 

Fikołki Sala Zabaw Wilanów

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Pierwsza lokalizacja powstała w Wilanowie i działa na powierzchni 450 m2, na której znajduje się 2-poziomowa konstrukcja zabawowa. Konstrukcja jest wyposażona w tyrolkę, sieć Spidermena, zjeżdżalnię pontonową i odkrytą, duże basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W trzech salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów oraz zajęcia ogólnorozwojowe i warsztaty hobbystyczne. W ofercie są także półkolonie, kinderbale, imprezy firmowe. Goście Fikołków mogą zamawiać dania i napoje w sąsiadującej restauracji Cucina Wilanów

 

 

Molo Kids Cafe

Molo Kids Cafe to pełna magii i domowego ciepła kawiarnia dla rodzin z dziećmi.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie- dorośli mogą rozkoszować się filiżanką aromatycznej kawy oraz domowymi słodkościami, natomiast dzieci mają szansę uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i tematycznych zajęciach. Jeśli więc interesują Was zajęcia dla dzieci w Wilanowie oraz niezapomniane urodziny dla Waszego dziecka to zapewniamy, że trafiliście pod właściwy adres.

 

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama