reklama

Newsy

Wygraj godzinny rejs po Wiśle z Kamont Sport

reklama
Wygraj godzinny rejs po Wiśle z Kamont Sport
Konkurs polega na podzieleniu się pomysłem (w komentarzu pod postem na FB) co można zmienić, poprawić, usprawnić, czym urozmaicić, czyli: „Pomysł na Wisłę”
2019-04-09

 REGULAMIN KONKURSU „Pomysł na Wisłę”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
Organizatorem konkursu pod nazwą „Pomysł na Wisłę” (dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co w Wilanowie oraz Kamont Sport.
Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co w Wilanowie, jego rodziny, współpracowników oraz ich rodzin.
Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.

2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Wilanów – co? gdzie? kiedy? cowwilanowie.pl (@cowwilanowie). Konkurs będzie trwał od 9 do 14 kwietnia 2019 r.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:
Na profilu facebookowym Wilanów – co? gdzie? kiedy? i portalu cowwilanowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.
Konkurs polega na podzieleniu się pomysłem (w komentarzu pod postem) co można zmienić, poprawić, usprawnić, czym urozmaicić, czyli: „Pomysł na Wisłę” do godz. 23.59 dnia 14.04.2019 r.
Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.
Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.

Zwycięzca zostanie wyłoniony 15.04.2019 r.
Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.
Nagrodą w Konkursie jest voucher na godzinny rejs po Wiśle z możliwością realizacji do 30 czerwca 2019 r. z Kamont Sport w Warszawie.
Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest Kamont Sport.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie
przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego
strony kontaktu.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Wilanów – co? gdzie? kiedy? cowwilanowie.pl i portalu.


wynajem motorówek, rejsy po Wiśle,

kursy na patent sternika i licencję do holowania narciarza wodniego i więcejreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

7°C
1.5km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM